De Tjonger 6-B 8253 PZ Dronten

  • Nieuw
€ 109.500 k.k.

Omschrijving

Zo goed als nieuw bedrijfsruimte op een goed bereikbare locatie!

Het bedrijfspand heeft een vloeroppervlak van circa 58m2 met bergzolder boven de entree van circa 13m2. De bedrijfsruimte beschikt over een brede elektrisch bedienbare overheaddeur alsmede een loopdeur. De bedrijfsruimte beschikt over een toiletruimte en aansluiting voor een pantry alsmede een meterkast met krachtstroom.

De bedrijfsruimte is op bedrijventerrein ‘Business Zone Delta’ gesitueerd. De ligging is erg gunstig gelegen bij de entree van het bedrijventerrein wat een ideale bereikbaarheid geeft. Uitvalswegen naar Zwolle, Lelystad en Emmeloord zijn op korte afstand gelegen en lunchen, tanken en winkels als de Gamma zijn om de hoek aanwezig.
Het terrein waar de bedrijfsruimte op ligt is geheel omhein en middels een elektrisch schuifhek toegankelijk. Tevens is het terrein beveiligd middels camera's.

Kenmerken
• Recent optimaal geïsoleerd gebouwd
• Binnenwanden van gasbeton
• Elektrisch bedienbare overheaddeur
• Separate loopdeur
• Buitenterrein volledig bestraat met betonklinkers

Voorzieningen:
• Toiletruimte
• Meterkast met aansluitingen elektriciteit en water
• Elektrische installatie volledig aangelegd met krachtstroom (3x25A)
• Buitenlamp met schemerschakelaar
• Led verlichting aanwezig
• Extra bergzolder voor lichte opslag

Vraagprijs:
€ 109.500,- exclusief BTW k.k.

Aanvaarding
Levering in overleg, snelle levering bespreekbaar

Gunning
Gunning voorbehouden aan eigenaar

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 109.500 kosten koper
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022

Oppervlakten

Oppervlakte
58 m²
Bedrijfshal oppervlak
58 m²
Vrije hoogte
5,5 m
Draagvermogen
1.000 kg/m²

Indeling

Voorzieningen
Overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer en toilet

Energie

Energielabel
Niet verplicht

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein
Bereikbaarheid
Bushalte op minder dan 500 m, metrohalte op 5000 m of meer, NS Intercitystation op 1000 m tot 1500 m, snelwegafrit op 5000 m of meer en Tramhalte op 5000 m of meer