Esp 252 5633 AC Eindhoven

  • Nieuw
€ 6.750 /mnd

Omschrijving

Eindhoven, Esp 252

Ruim 855 m² zeer luxueus afgewerkte kantoor- / bedrijfsruimte met semi cleanroom
Twee jaar geleden volledig gerenoveerd.
Per direct beschikbaar.
Eventueel met overname volledige kantoorinrichting.

Kantoorruimte begane grond 125 m²
Bedrijfsruimte 425 m²
Kantoorruimte eerste verdieping 135 m²
Bedrijfsruimte eerste verdieping 170 m²
Totaal oppervlak 855 m²
Beschikbare parkeerplaatsen 16

SEMI CLEANROOM MET WAS- EN DOUCHERUIMTEN

Het pand is voorzien van een semi cleanroom van 110 vierkante meter op de eerste etage zijn was-, douche- en kleedruimten ingericht.

AIRCO- EN WTW-INSTALLATIES

Alle tien kantoorruimten zijn voorzien van nieuwe airco-installaties - waarmee ook kan worden verwarmd - en twee WTW (warmteterugwin)-installaties. Het pand kan daardoor afzonderlijk per ruimte zowel worden verwarmd als voorzien van verse lucht, zonder dat daarbij energie verloren gaat.

OVERIGE BIJZONDERHEDEN

Het pand is voorzien van glasvezelaansluiting en er is netwerkbekabeling aanwezig;
Systeemplafonds met moderne led-lichtarmaturen;
Ruim voldoende installatiepunten en elektrische aansluitingen in kabelgoten;
Brandpreventiemiddelen;
Vrije hoogte van bedrijfshal circa zeven meter;
Semi cleanroom voorzien van antistatische vloer;
Eigen alarminstallatie;
Bedrijventerrein Esp is centraal beveiligd met camerabewaking.

INDELING

Indeling, zie bijgaande plattegrond.
Begane grond:
Ruime entree met pantry en open trap, toilet met portaal, ontvangstruimte, managementkantoor, vergaderruimte, verbindingsgang met twee kantoren, semi cleanroom en bedrijfshal met elektrisch bedienbare overheaddeur, lichtstraat en heater ten behoeve van verwarming.

Verdieping:
Een groot kantoor, multifunctionele ruimte, ruime kantine, toiletten, was- en doucheruimten, kasten en serverruimte.

VOLLEDIGE KANTOORINRICHTING
Het pand is op dit moment volledig ingericht met luxueus kantoormeubelen en voorzieningen. De hele inrichting is in overleg over te nemen.

PARKEREN
Voor het pand zijn twee parkeerplaatsen voor bezoekers. Achter het pand vier parkeerplaatsen en op een centraal parkeerterrein zijn nog eens tien parkeerplaatsen aanwezig.

LOCATIE EN BEREIKBAARHEID
Dit in 2002 gebouwde en in 2024 volledig gerenoveerde pand staat op het high-tech Bedrijvenpark Esp, dat gunstig is gelegen aan de rand van Eindhoven (nabij Ekkersrijt).
In de directe nabijheid zijn de op- en afritten van de snelwegen A2, A50 en A58 en via de Kennedylaan zijn de Eindhovense binnenring en het centrum vlot bereikbaar.
Bedrijvenpark Esp is zeer ruim van opzet. Bijzonderheid is dat aan de straat een parkeerverbod geldt, waardoor het terrein altijd een serene rust uitstraalt. Bij dit exclusieve pand zijn ruimschoots parkeerplaatsen beschikbaar.
Op het bedrijventerrein mogen zich licht- industriële- en groothandelsbedrijven vestigen. Er is een ondernemingsvereniging actief.

AANVAARDING
Per direct.

HUURTERMIJN
Vijf jaar met vijf optiejaren.

INDEXERING
Jaarlijks, voor het eerst één jaar na huuringangsdatum, op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer, volgens de consumentenprijsindex (CPI), reeks CPI-werknemers laag (2015 = 100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

HUURBETALING
Per maand vooruit.

BTW
De huurprijs wordt verhoogd met BTW.

SERVICEKOSTEN
€ 60,- per maand exclusief BTW. De servicekosten dienen voor het onderhoud van de groenvoorzieningen en parkeerplaatsen.

ONDERNEMERSVERENIGING
Huurder is verplicht lid te worden van ondernemersvereniging OBE.

ZEKERHEIDSSTELLING
Waarborgsom ter grootte van 3 maanden huur inclusief servicekosten en BTW.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 6.750 per maand
Servicekosten
€ 60 per vierkante meter per jaar (21% BTW van toepassing)
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
Per direct beschikbaar

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002

Oppervlakten

Oppervlakte
855 m²
Bedrijfshal oppervlak
595 m²
Kantoor oppervlak
260 m²
Vrije overspanning
15 m
Draagvermogen
2.000 kg/m²
Perceel
665 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
2 bouwlagen
Voorzieningen
Airconditioning, lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen

Energie

Energielabel
A

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein en kantorenpark
Bereikbaarheid
Bushalte op minder dan 500 m, busknooppunt op 2000 m tot 3000 m, metrohalte op 5000 m of meer, metroknooppunt op 5000 m of meer, NS Intercitystation op 4000 m tot 5000 m, snelwegafrit op minder dan 500 m, Tramhalte op 5000 m of meer en tramknooppunt op 5000 m of meer

Parkeergelegenheid

Parkeerplaatsen
16 niet-overdekte parkeerplaatsen