De Locht 6466 GS Kerkrade

€ 450 /mnd € 59.000 v.o.n.
Blikvanger Een zeer compleet en hoogwaardig project van 34 (bedrijfs)units

Omschrijving

Adres: De Locht Kerkrade

Op een fantastische locatie aan de Locht in Kerkrade worden 34 premium bedrijfsunits met één of twee eigen parkeerplaatsen gerealiseerd. De Hornbach, Gamma, Decathlon, Fletcher Hotels en het voetbalstadion van Roda J.C. zitten allemaal op een steenworp afstand.

“Businesspark De Locht”: Een zeer compleet en hoogwaardig project. Voorzien van Heras hekwerk, elektrische poorten met toegangsbeveiliging, camerabewaking, sanitaire ruimte en technische ruimte.
Het aanbod is gevarieerd. De units hebben verschillende bruto vloeroppervlaktes van circa 31 m2 tot 124 m2 met prijzen vanaf € 59.000,- V.O.N.

Het project bestaat uit twee gebouwen, gebouw A & B

In gebouw A
20 units met elk één eigen parkeerplaats en een vloeroppervlak van circa 31m2 tot 47m2 BVO. Deze units hebben een hoogte van maar liefst 6 meter en een doorrijhoogte van circa 3,50 meter. De units in gebouw A zijn voorzien van gemeenschappelijke elektra en water via de technische ruimte (tussenmeter elektra in de technische ruimte).

In gebouw B
14 units met een vloeroppervlak van circa 109m2 tot 124m2 BVO met een vaste trap naar de bovenverdieping. Voorzien van ramen op de eerste verdieping en een eigen meterkast met nutsaansluitingen voor water en elektra. Inrijhoogte circa 2,90 meter. Gebouwhoogte circa 6,60 meter.

OPLEVERINGSNIVEAU
• Uitstekende vloer-, dak-, gevel- en glas- (HR++);
• Onderhoudsvrije hoogwaardige kunststof kozijnen en deuren;
• Monoliet afgewerkte betonvloer met een vloerbelasting van circa 1.500 kg/m2 (begane grond);
• Sandwichpaneel tussenwanden;
• Een sectionaaldeur met glassectie en elektrische aandrijving met afstandsbediening;
• Voorbereiding toiletruimte en/of pantry;
• Eén dakdoorvoer geschikt voor zonnepanelen, airco en/of internet faciliteit;
• Doorrijhoogte begane grond circa 3,50 meter(gebouw A) en 2,90 meter (gebouw B);
• Houten verdiepingsvloer met een vloerbelasting van circa 350 kg/m2 (enkel gebouw B);
• Een houten trap met balustrade en leuning (enkel gebouw B).
• Indien u een grotere bedrijfsruimte wenst, kunnen meerdere units aan elkaar gekoppeld worden.
Samengevat: Deze units combineren een stijlvolle uitstraling met slimme duurzame voorzieningen. Perfect voor ondernemers die waarde hechten aan kwaliteit, uitstraling én toekomstbestendigheid.

LOCATIE
Het project is gelegen op bedrijventerrein Spekholzerheide, in de volksmond “De Locht” in Kerkrade. Een goed ontwikkeld en gewild bedrijventerrein in de regio Parkstad. De locatie biedt uitstekende ontsluitingsmogelijkheden dankzijde nabijgelegen op- en afrit van de stadsautoweg van Heerlen (N281) met optimale verbindingen richting Heerlen, Aken (A76), Maastricht/Luik (A79) en richting Eindhoven/Amsterdam (A2).

KOOPGEGEVENS
Vraagprijs: vanaf € 59.000,- (excl. BTW) V.O.N.
Aanvaarding: oplevering eind 2026 (afhankelijk van start bouw)
Kadastrale info: Kerkrade K3202
Postcode 6466GS, het kavel tussen huisnummer 39 en 51

Verkoopprijzen:
Omdat het nieuwbouw betreft, betaalt u geen overdrachtsbelasting (10,4%). De btw kan worden teruggevraagd, ook door particulieren die kopen als belegging. Wij informeren u hier graag over.

VVE: Voor het onderhoud en beheer van de gemeenschappelijke delen, waaronder het gemeenschappelijk buitenterrein, het dak en het hekwerk, wordt van rechtswege een Vereniging van Eigenaren (kortweg VvE) opgericht.

DOWNLOAD ONZE UITGEBREIDE BROCHURE VOOR MEER INFORMATIE OF KIJK OP ONZE WEBSITE FLEXBUSINESSUNITS PUNT NL

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 59.000 vrij op naam
Huurprijs
€ 450 per maand
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Mogelijke functie(s)
Garagebox
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwjaar
Momenteel in aanbouw

Oppervlakten

Oppervlakte
31 m²
Bedrijfshal oppervlak
31 m²

Indeling

Voorzieningen
Overheaddeuren

Energie

Energielabel
A

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein