Handelskade 3 1713 HS Obdam

€ 1.600 /mnd

Omschrijving

TE HUUR: BEDRIJFSRUIMTE VANAF 500 M² – FLEXIBEL IN TE DELEN

Ben jij op zoek naar een functionele en goed bereikbare bedrijfsruimte die je volledig naar eigen inzicht kunt indelen? Dan is deze ruimte aan de Handelskade 3 in Obdam een passende oplossing. Deze bedrijfsruimte is beschikbaar vanaf 500 m² en maakt deel uit van een groter bedrijfspand. In overleg is het mogelijk om een groter oppervlakte te huren.

De ruimte wordt in één open geheel aangeboden en is daardoor flexibel te benutten. Indien gewenst kunnen scheidingswanden door de huurder zelf worden geplaatst. Dit biedt ondernemers de vrijheid om de indeling af te stemmen op hun eigen bedrijfsactiviteiten. Het object is uitsluitend tijdelijk te huur voor een periode van 3 tot 5 jaar.

De combinatie van praktische kenmerken, een strategische ligging en de vrijheid om de ruimte naar eigen wens te gebruiken, maakt dit pand geschikt voor uiteenlopende bedrijfsdoeleinden zoals opslag, productie, distributie of werkplaats. Benieuwd naar de mogelijkheden? Lees verder of plan een bezichtiging.

DE VOORDELEN OP EEN RIJTJE
- Te huur vanaf 500 m², met mogelijkheid tot uitbreiding naar grotere oppervlakte
- Vrij indeelbaar: scheidingswanden kunnen als huurder zelf worden geplaatst
- Uitsluitend tijdelijke huur mogelijk: 3 tot 5 jaar
- Overheaddeur voor moeiteloze toegang, ook met groot materieel
- Krachtstroom aanwezig: geschikt voor zwaardere apparatuur en machines
- Betonvloer met hoge draagkracht: onderhoudsvriendelijk en robuust
- Heater voor een aangenaam binnenklimaat, ook in de winterperiode
- Mechanische ventilatie aanwezig
- Parkeergelegenheid op eigen terrein

Locatie en bereikbaarheid
De ligging aan de Handelskade biedt een gunstige uitvalsbasis binnen Noord-Holland. Via de N194 is de locatie goed bereikbaar en strategisch gesitueerd tussen Hoorn, Heerhugowaard en Alkmaar. Leveranciers rijden eenvoudig aan, klanten kunnen je goed vinden en het pand is gelegen op een rustig, representatief bedrijventerrein met voldoende parkeergelegenheid.

KLAAR VOOR EEN BEZICHTIGING?
Interesse in deze bedrijfsruimte vanaf 500 m²? Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. We laten je graag de ruimte zien, denken mee over de indelingsmogelijkheden en vertellen je alles over de beschikbaarheid.

VOORWAARDEN
Alle door Teer Bedrijfsmakelaars verstrekte informatie kan uitsluitend gezien worden als een uitnodiging tot nader overleg c.q. tot het uitbrengen van een voorstel en betreft een vrijblijvende aanbieding. Hoewel gestreefd is naar een zo zorgvuldig mogelijke weergave van de beschikbare gegevens, moet er van worden uitgegaan dat bovenstaande slechts indicatief is. De gegevens (bedragen, jaartallen, omschrijvingen, etc.) kunnen zijn verkregen door mondelinge overdracht. Een kandidaat huurder heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem van belang zijn.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 1.600 per maand
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
Per direct beschikbaar

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990

Oppervlakten

Oppervlakte
500 m²
Bedrijfshal oppervlak
500 m²

Indeling

Voorzieningen
Mechanische ventilatie, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer en heater

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein

Parkeergelegenheid

Parkeerplaatsen
13 niet-overdekte parkeerplaatsen