Tubantenweg 22 5349 BD Oss

€ 75 /m²/jaar

Omschrijving

Te huur: flexibele bedrijfsruimte aan de Tubantenweg 22 in Oss

Welkom bij deze ruime en representatieve bedrijfsruimte aan de Tubantenweg 22 in Oss!
Deze open bedrijfshal biedt ondernemers een uitstekende kans om zich te vestigen op het bedrijventerrein Danenhoef — een dynamische, goed bereikbare en groeiende bedrijfsomgeving waar ondernemen centraal staat.

De ruimte maakt deel uit van een groter complex en is volledig open van opzet, waardoor deze eenvoudig naar wens kan worden ingedeeld. Dankzij de flexibele structuur is de hal geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten en kan zij meegroeien met uw onderneming.

Een belangrijk voordeel is de uitbreidbaarheid: het gehuurde is beschikbaar vanaf 250 m² en kan worden vergroot in secties van 125 m², tot een totaal van 1.000 m². Zo kunt u op dezelfde locatie doorgroeien zonder te hoeven verhuizen.

Bedrijventerrein Danenhoef is één van de modernere en beter bereikbare bedrijventerreinen van Oss. Het terrein kenmerkt zich door een mix van productie-, logistieke en dienstverlenende bedrijven, wat zorgt voor een levendige bedrijvigheid en een prettige werkomgeving.
In de directe omgeving zijn onder meer transportbedrijven, bouwgerelateerde ondernemingen, technische dienstverleners en opslagbedrijven gevestigd.

Het terrein heeft een uitstekende ontsluiting: via de N329 (Weg van de Toekomst) bent u binnen enkele minuten op de A59 (’s-Hertogenbosch – Nijmegen) en de A50 (Eindhoven – Arnhem). Ook het centrum van Oss en het NS-station Oss liggen op korte afstand, waardoor de locatie zowel voor medewerkers als voor leveranciers goed bereikbaar is.

Oppervlakte:
+ Huren mogelijk vanaf 250 m²
+ Mogelijkheid tot uitbereiding: telkens in secties van 125 m² tot een maximum van 1.000 m²

Kenmerken:

+ Bedrijfshal: De beschikbare bedrijfshal beslaat een royale oppervlakte met diverse indelingsmogelijkheden.

+ Voorzieningen: Het pand is uitgerust met een overheaddeur, wat de toegankelijkheid en het laden en lossen van goederen vergemakkelijkt.

+ Ligging: Gelegen nabij de N329, heeft u directe aansluiting op de A59 en A50, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en logistieke voordelen.

+ Bedrijventerrein Danenhoef: Dit bedrijventerrein staat bekend om zijn dynamische en professionele omgeving.

+ Bestemming: Bedrijven tot en met milieucategorie 3.2 zijn toegestaan volgens het bestemmingsplan. Het volledige bestemmingsplan is op te vragen via ons kantoor.

+ Aanvaarding: In nader overleg

Bijzonderheden:

+ Voorkeur verhuurder is een partij welke actief is in de logistieke sector.

+ Er kan geen buitenterrein gehuurd worden.

+ Uitbreidingsmogelijkheden; Mocht er behoefte zijn aan meer ruimte, dan liggen hier mogelijkheden voor. Het gehuurde is telkens met secties van 125 m² uit te breiden. Deze secties zijn ook ieder voorzien van een eigen overheaddeur.

Kortom, de Tubantenweg 22 in Oss biedt een uitstekende gelegenheid voor ondernemingen die op zoek zijn naar een flexibele en strategisch gelegen bedrijfsruimte. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging!

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 75 per vierkante meter per jaar
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2023

Oppervlakten

Oppervlakte
1.000 m² (in units vanaf 250 m²)
Bedrijfshal oppervlak
1.000 m²
Perceel
1.200 m²

Indeling

Voorzieningen
Overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer en toilet

Energie

Energielabel
Niet verplicht

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein
Bereikbaarheid
Bushalte op 500 m tot 1000 m, busknooppunt op 2000 m tot 3000 m, NS Intercitystation op 2000 m tot 3000 m en snelwegafrit op 3000 m tot 4000 m