nabij Elsenpas 6641 Beuningen (GE)

Sale by tender

Description

TE KOOP BIJ INSCHRIJVING

ALGEMEEN
In opdracht van de eigenaar wordt per inschrijving te koop aangeboden de percelen cultuurgrond, gelegen nabij de Elsenpas te Beuningen, zoals weergegeven op de luchtfoto. De percelen zijn kadastraal bekend als gemeente Beuningen, sectie F nummers 1256, 1257, 1258, 1259, 1260 en 1261, gezamenlijk groot 2.53.80 ha.

BODEM
De percelen worden op de bodemkaart aangeduid als kalkloze poldervaaggronden met een bodemobouw bestaande uit zware klei.

BESTEMMING
De te koop aangeboden percelen zijn gelegen in het bestemmingsplan “Buitengebied” zoals op 14 juni 2011 vastgesteld door de gemeenteraad van de gemeente Beuningen.
In voornoemd bestemmingsplan zijn de cultuurgronden bestemd als “Agrarisch” met de dubbelbestemming “Waarde – Archeologie 3”.
Voor de van toepassing zijnde bestemmingsplanregels wordt kortheidshalve verwezen naar de gemeente Beuningen of naar de website van het omgevingsloket.

PACHT
De te koop aangeboden percelen zijn regulier verpacht op basis van artikel 7:325 BW.

VERKOOP PER INSCHRIJVING
De inschrijving sluit op vrijdag 7 november 2025 om 12:00 uur.
De inschrijvingen dienen plaats te vinden via het bijgevoegde inschrijfformulier (bijlage 2) in de verkoopbrochure. Verdere informatie over de percelen en de verkoopprocedure zijn tevens in de brochure te vinden.
Uiterlijk 11 november 2025 zal de rentmeester schriftelijk aan alle inschrijvers bekendmaken of tot gunning zal worden overgegaan.

Deze informatie is geheel vrijblijvend, aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Features

Transfer of ownership

Asking price
Sale by tender
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Land only

Surface areas

Type of land
Farmland and pastureland

Cadastral data

BEUNINGEN F 1256
Cadastral map
Ownership situation
0 ha 2 a 89 ca (whole parcel)
BEUNINGEN F 1257
Ownership situation
0 ha 13 a 0 ca (whole parcel)
BEUNINGEN F 1258
Ownership situation
0 ha 0 a 51 ca (whole parcel)
BEUNINGEN F 1259
Ownership situation
0 ha 2 a 79 ca (whole parcel)
BEUNINGEN F 1260
Ownership situation
2 ha 33 a 38 ca (whole parcel)
BEUNINGEN F 1261
Ownership situation
0 ha 1 a 23 ca (whole parcel)

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

nabij Elsenpas

Sale by tender