Bovenkerkerweg 128 1188 XJ Amstelveen

€ 265,000 v.o.n.
Eyecatcher Te koop: 9 nieuwbouw bedrijfsunits in Bovenkerkerpolder, Amstelveen

Description

Op een nieuw te realiseren, kleinschalig bedrijvenpark in de Bovenkerkerpolder wordt een unieke ontwikkeling van 9 bedrijfsunits verdeeld over 2 gebouwen gerealiseerd.

De units zijn reeds in aanbouw, informeer naar de projectbrochure en/of mogelijkheden tot bezichtiging tijdens de bouw.

Het betreft een prachtige locatie tussen de open weilanden in het buitengebied van Amstelveen, direct naast de afrit van de N201 (Amstelveen, Uithoorn, De Kwakel) met een uitstekende bereikbaarheid vanuit Schiphol en Amsterdam.

De units variëren in grootte van ca. 166 m² tot ca. 339 m² BVO / ca. 123 m² tot ca. 255 m² GVO. De verwachte oplevering zal plaatsvinden in Q4 2025.

De units bieden fantastische mogelijkheden voor ondernemers, bijvoorbeeld (in een combinatie) als:
- Werkplaats;
- Opslagruimte;
- Showroom;
- Magazijn;
- Kantoorruimte.

De units worden casco+ opgeleverd met twee verdiepingen, waardoor diverse indelingen mogelijk zijn.

Iedere bedrijfsunit is een zelfstandig bedrijfsgebouw en voorzien van een volledige verdiepingsvloer op zowel de 1e als 2e verdieping. Vanwege het gebruik van de modernste materialen zijn de units duurzaam in gebruik. Er is alle vrijheid om de bedrijfsruimte verder in te delen en af te werken naar eigen wens.

Elke bedrijfsunit is voorzien van:
- Aansluitingen voor water, elektra (5 groepen) en data in de meterkast;
- Houten trap (in grondverf) naar de verdieping;
- Aluminium raamkozijnen met isolerende beglazing en ventilatieroosters;
- Mechanische ventilatie op elke vloer;
- Velux dakramen op de 2e verdieping;
- Betonnen begane grond vloer, vloerbelasting ca. 1.000 kg/m²;
- Betonnen 1e verdieping vloer, vloerbelasting ca. 500 kg/m²;
- Houten 2e verdieping vloer, vloerbelasting ca. 330 kg m²;
- Staalconstructie, scheidingswanden van betonblokken;
- Gevel van sandwichpanelen;
- Toiletruimte met fontein en tegelwerk;
- Standaard keukenblok;
- Overheaddeur (handbediend breed 300 cm / hoog 272 cm);
- Deurbel;
- Voorbereiding riool;
- Technische ruimte voor installaties;
- Straatwerk;
- Eigen parkeerplaatsen.

Locatie:
Bedrijvenpark Bovenkerkerpolder wordt gerealiseerd op de Bovenkerkerweg 128 in Amstelveen.
De locatie is centraal gelegen tussen Schiphol, Uithoorn en Royal FloraHolland (de grootste bloemenveiling ter wereld) en is onderdeel van de metropoolregio Amsterdam.
Het betreft een prachtige locatie tussen de open weilanden in het buitengebied van Amstelveen, direct naast de afrit van de N201 (Amstelveen, Uithoorn, De Kwakel) met een uitstekende bereikbaarheid vanuit Schiphol en Amsterdam.
Schiphol is met de auto op slechts op 5 minuten afstand te bereiken en binnen 15 minuten ben je al in Amsterdam. Alle units hebben eigen parkeergelegenheid.
Nabij zijn diverse voorzieningen, zoals de Jumbo supermarkt in Uithoorn, Vomar in Westwijk en Albert Heijn in Middenhoven.
Tot slot heeft Amstelveen natuurlijk veel te bieden als het gaat om natuurbeleving, bereikbaarheid en voorzieningen!

Parkeergelegenheid:
Elke unit beschikt in gebouw A over eigen parkeergelegenheid direct aan de voorzijde van het terrein.
De beide units in gebouw B beschikken over respectievelijk 2 en 4 parkeerplaatsen direct voor de unit gelegen.
Additioneel is er mogelijkheid om extra parkeerplaatsen te kopen, informeer naar de mogelijkheden.

Beschikbaarheid:
GEBOUW A
- Unit A1 - 174 m² | € 280.000,- | hoekunit met 1 parkeerplaats
- Unit A2 - 166 m² | € 265.000,- | hoekunit met 1 parkeerplaats
- Unit A3 - 166 m² | € 265.000,- | hoekunit met 1 parkeerplaats
- Unit A4 - 166 m² | € 265.000,- | hoekunit met 1 parkeerplaats
- Unit A5 - 166 m² | € 265.000,- | hoekunit met 1 parkeerplaats
- Unit A6 - 166 m² | onder optie | hoekunit met 1 parkeerplaats
- Unit A7 - 174 m² | € 285.000,- | hoekunit met 1 parkeerplaats

GEBOUW B
- Unit A8 - 212 m² | € 340.000,- | hoekunit met 2 parkeerplaatsen
- Unit A9 - 339 m² | € 527.500,- | hoekunit + vide, 2 overheaddeuren en 4 parkeerplaatsen

Metrage:
Bij de projecten wordt het bruto vloeroppervlak als uitgangspunt voor de units genomen. Door de aanwezigheid van schuine dakvlakken bij dit project op de verdiepingen zal het daadwerkelijke bruikbare vloeroppervlakte afwijken hetgeen is gespecificeerd onder GVO-metrage in de brochure.

Bestemming:
De bestemming van het perceel conform het bestemmingsplan ‘Landelijk Gebied’ is ‘Bedrijf’ met de extra functieaanduiding ‘garage’. De locatie is daarmee bestemd voor bedrijven en bedrijfsactiviteiten die zijn genoemd in bedrijvenlijst tot en met milieucategorie 2.

Voor de volledige tekst, exacte en actuele voorwaarden, alsmede overige invullingen en het nagaan of het object voor koper geschikt is qua bestemming verwijzen wij u naar het vigerende bestemmingsplan en de gemeente Amstelveen, afdeling Ruimtelijke Ordening. Hierbij assisteren wij u graag.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Blauwman Bedrijfsmakelaars, tel.: 020-215 8800.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 265,000 vrij op naam (construction period interest rate applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
Currently under construction

Surface areas

Area
339 m² (units from 166 m²)
Industrial unit area
339 m²
Clearance
3.1 m
Maximum load
1,000 kg/m²
Plot size
7,158 m²

Layout

Facilities
Mechanical ventilation, overhead doors, concrete floor, toilet and pantry

Energy

Energy label
Not required

Surroundings

Location
Business park and rural area
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, bus junction in 2000 m to 3000 m, Dutch Railways Intercity station in 5000 m or more, motorway exit in 2000 m to 3000 m and Tram stop in 2000 m to 3000 m

Parking

Parking spaces
16 uncovered parking spaces