Helicopterstraat 22 1059 CG Amsterdam

€ 30,000 /yr

Description

HET GEBOUW
Helicopterstraat22 betreft een bedrijfsruimte (voormalige auto garage) in het Schinkelgebied, voorzien van een royale lichtstraat, een overheaddeur waardoor de ruimte een open en industrieel karakter heeft. De omgeving kenmerkt zich door een dynamische mix van creatieve ondernemingen, productiebedrijven en kantoorhoudende partijen, wat bijdraagt aan een professionele en inspirerende sfeer.

De locatie is goed bereikbaar met zowel openbaar vervoer als met de auto. In de directe nabijheid treft men diverse gerenommeerde huurders die hebben gekozen voor deze strategische ligging in de stad. De ruimte leent zich uitstekend voor productie, atelier, showroom of een combinatie van werkfuncties.

Het object is tijdelijk te huur voor een periode van maximaal 12 maanden.

VERHUURBARE OPPERVLAKTE
In totaal is er circa 300 m² bedrijfsruimte beschikbaar.

AANVANGSHUURPRIJS
€ 30.000,-per jaar te vermeerderen omzetbelasting.

SERVICEKOSTEN
Het gehuurde beschikt over zelfstandige vebruiksmeters.

HUURINGANGSDATUM/OPLEVERING
Per direct.

BESTEMMING
De publiek-/privaatrechtelijke bestemming is bedrijfsruimte.

VOORZIENINGEN
Het object wordt in de huidige staat opgeleverd:
-overheaddeur;
-gedeeltelijk voorzien van rolluiken aan de voorgevel;
-gasgestookte verwarming.

VOORWAARDEN &CONDITIES
Er zal gewerkt worden langs de lijnen van een standaard huurcontract, zoals opgesteld door de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ) model juli 2003. Het betreft een tijdelijke huurovereenkomst voor maximaal 12 maanden.

BTW
Er zal geopteerd worden voor BTW-belaste verhuur. Huurder dient derhalve voor meer dan 90% BTW-belaste leveringen en diensten blijvend te leveren.

HUURTERMIJN
Maximaal 12 maanden.

HUURPRIJSINDEXERING
De huurprijs wordt jaarlijks geïndexeerd, voor het eerst één jaar na huuringangsdatum, overeenkomstig het consumentenprijsindex (CPI), reeks alle huishoudens (2015 = 100).

ZEKERHEIDSSTELLING
Huurder dient een bankgarantie te stellen ter grootte van een bedrag van drie maanden huur te vermeerderen met BTW en servicekosten, afhankelijk van de te verkrijgen kredietinformatie.

BEREIKBAARHEID
Auto
Met de auto vanaf de Ringweg A10, afslag S107 Schinkel. Na de afslag ligt de Pilotenstraat op ca 2 minuten rij-afstand.

Parkeren
Op de openbare weg (bemeterd).

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 30,000 per year
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
1952

Surface areas

Area
300 m²
Industrial unit area
300 m²

Energy

Energy label
Not available