• New

De Smagt 49 5425 VS De Mortel

€ 1,250 p/mo.

Description

Te huur: Functionele en betaalbare bedrijfsruimte aan De Smagt 49 te De Mortel

Bent u op zoek naar een praktische en goed toegankelijke bedrijfsruimte tegen een aantrekkelijke huurprijs?
Dan is dit pand aan De Smagt 49 te De Mortel zeker het bekijken waard.

Deze bedrijfsruimte wordt aangeboden voor € 1.250,- per maand en is uitermate geschikt voor ondernemers die behoefte hebben aan een functionele werk- of opslagruimte in een rustige en goed bereikbare omgeving.
Het object biedt diverse gebruiksmogelijkheden, zoals opslag, werkplaatsactiviteiten, kleinschalige productie of een combinatie hiervan. Dankzij de praktische indeling is het pand flexibel inzetbaar voor uiteenlopende bedrijfsdoeleinden.

Het gebouw beschikt over een solide constructie en is geschikt voor zowel opslag- als bedrijfsactiviteiten. Door de indeling en voorzieningen is het pand direct in gebruik te nemen.

Voorzieningen
- Overheaddeur
- Betonvloer
- Toiletvoorziening
- Pantry
- Verlichting
- Ruime interne en externe manoeuvreerruimte

Locatie en bereikbaarheid
Het pand is gelegen aan De Smagt 49 in De Mortel, in een omgeving met een mix van bedrijvigheid en agrarische functies.
De bereikbaarheid is goed dankzij de ligging nabij belangrijke uitvalswegen richting omliggende dorpen en steden, waardoor het object goed bereikbaar is voor zowel personeel als leveranciers.

Kortom

Dit bedrijfsobject biedt een praktische en betaalbare bedrijfsruimte in een rustige omgeving met goede bereikbaarheid.
Een ideale locatie voor ondernemers die op zoek zijn naar een functionele ruimte tegen een scherpe huurprijs.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 1,250 per month
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
1987

Surface areas

Area
202 m² (units from 126 m²)
Industrial unit area
126 m²
Office area
76 m²
Plot size
560 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Overhead doors, concrete floor, toilet and pantry

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
In residential district
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in less than 500 m, subway station in 5000 m or more, subway junction in 5000 m or more, Dutch Railways Intercity station in 5000 m or more, motorway exit in 5000 m or more, Tram stop in 5000 m or more and tram junction in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

De Smagt 49

€ 1,250 p/mo.