De Oude IJssel 8-A 8253 PV Dronten

€ 750 p/mo.

Description

Te Huur:

Nette representatieve bedrijfsruimte van ca. 65 m² op de begane grond op de voorkant van een mooi bedrijfsverzamelgebouw.
De ruimte is lekker licht door de raampartijen op de voor- en zijkant en voorzien van een pantry, toilet, systeemplafond met ledverlichting, elektrische verwarming en data aansluitingen. De vrije hoogte onder het plafond is 3 meter.
De begane grond mag voor bedrijfsdoeleinden gebruikt worden. Niet voor kantoordoeleinden.

De bedrijfsruimte is ca. 9 meter breed bij ca. 7,20 meter diep.

Erachter is er nog een bedrijfsunit te huur van ca. 36 m² (4 x 9 meter) met een verdieping van ca. 34 m². Toegang middels een overheaddeur van 3,20 meter breed bij 4 meter hoog en eventueel binnendoor via een loopdeur. De vrije hoogte beneden bedraagt 3,3 meter en boven 3,25 meter.

De Oude IJssel 8A is gelegen op bedrijventerrein “Business zone Delta” te Dronten; een kwalitatief hoogwaardig bedrijventerrein direct gelegen aan de N307 op 5 á 10 minuten afstand van de A6 en snelle verbinding naar Zwolle. Het gebouw staat aan een mooie ruim opgezette laan met een nette uitstraling.

Adres:

De Oude IJssel 8A, 8253 PV Dronten

Aan de zijkant is er ruimte om te parkeren. Dit terrein kan met een elektrische poort worden afgesloten.

De huurprijs van de bedrijfsruimte bedraagt € 750,- /maand excl. BTW
De huurprijs van de aansluitende unit bedraagt € 600,- /maand excl. BTW

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 750 per month
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2020

Surface areas

Area
65 m²
Industrial unit area
65 m²
Clearance
3.3 m
Clear span
9 m

Layout

Facilities
Mechanical ventilation, overhead doors, concrete floor, toilet and pantry

Energy

Energy label
Not required

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m and Dutch Railways Intercity station in 1500 m to 2000 m
Local facilities
Recreation in 500 m to 1000 m and restaurant in 500 m to 1000 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

De Oude IJssel 8-A

€ 750 p/mo.