Jan Hilgersweg 2-8 5657 ES Eindhoven

Rental price on request

Description

Deze ruime en functionele bedrijfsruimte, gelegen op het strategische Flight Forum in Eindhoven, is perfect geschikt voor cross dock activiteiten. Het object heeft ruim 7.000 m2 bedrijfsruimte en is voorzien van 15 loading docks in verschillende afmetingen en 8 overheaddeuren.

Het object wordt gerenoveerd, mede met als doel het behalen van een BREEAM Very Good in-use label. De renovatie omvat onder andere:

• Upgrade van de gevel en loading docks, wat bijdraagt aan een hoogwaardige uitstraling van het pand
• Vervanging van de verlichting door energiezuinige LED-verlichting
• Upgrade van de gebouwinstallaties
• Renovatie van de hoofdentrees, algemene ruimtes en sanitaire voorzieningen
• Buitenterrein zal worden opgefrist waarbij wordt gekeken naar ecologische verbeteringen, upgrade van fietsenstalling en optimalisatie van het gebruik

OMSCHRIJVING:
Op een strategische locatie op bedrijventerrein Flight Forum in Eindhoven wordt dit hoogwaardige logistieke bedrijfscomplex te huur aangeboden. De locatie ligt op de hoek van de Jan Hilgersweg, nabij Eindhoven Airport, en biedt directe toegang tot de snelwegenstructuur rondom de stad (A2/N2, A50, A58 en A67).

Het complex bestaat uit een ruim opgezet distributiecentrum met kantoren, mezzanine en opslagruimte en is voorzien van uitstekende faciliteiten voor efficiënte logistieke operaties, waaronder 15 loading docks, 8 overheaddeuren op maaiveldniveau en een sprinklerinstallatie. Dankzij de ruime opzet, de loading docksen de efficiënte routing is het object uitermate geschikt voor cross dock activiteiten. Ideaal voor logistiek dienstverleners, e-commerce partijen of bedrijven actief in distributie en assemblage.

LOCATIE:
Flight Forum is een dynamisch en modern bedrijventerrein, gelegen direct naast Eindhoven Airport. De strategische ligging aan de A2/N2 maakt het terrein uitstekend bereikbaar per auto. In de directe omgeving zijn diverse nationale en internationale bedrijven gevestigd die actief zijn in logistiek, luchtvracht en technologie.

Multimodale bereikbaarheid:
• Auto: Directe aansluiting op de A2/N2 en nabijheid van A50, A58 en A67.
• Railterminal: Op ca. 1 km afstand ligt Railterminal Eindhoven met directe verbindingen naar o.a. Rotterdam, Antwerpen en Amsterdam. Medegebruik is mogelijk.
• Containerterminals: Goede bereikbaarheid van terminals in Veghel (25 km), Tilburg (32 km) en Venlo (62 km).

VLOEROPPERVLAKTE:
De totaal beschikbare vloeroppervlakte bedraagt circa 11.300 m², als volgt verdeeld:
• Warehouse: ca. 7.120 m²
• Mezzanine: ca. 1.900 m²
• Kantoorruimte: ca. 2.280 m²

Deelverhuur is mogelijk.

PARKEREN:
Na renovatie zijn minimaal 121 parkeerplaatsen op eigen terrein aanwezig met minimaal 12 EV-oplaadpunten.

VOORZIENINGEN:
Het object is o.a. voorzien van:
• 15 loading docks
• 8 overheaddeuren op maaiveldniveau (waarvan 4 brede overheaddeuren)
• Vrije hoogte: ca. 10,15 meter tot onderkant spant en ca. 10,50 tot onderkant dak
• Vloerbelasting: 25 kN/m²
• Sprinklerinstallatie
• Gecontracteerd transportvermogen: 186 kWh
• Volledig omheind
• Overdekte fietsenstalling

HUURPRIJS:
Op aanvraag.

SERVICEKOSTEN:
Nader te bepalen.

HUURPRIJSAANPASSING:
Jaarlijks, op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks CPI-Alle Huishoudens (2015 = 100), gepubliceerd door het CBS.

HUURTERMIJN:
5 jaar.

VERLENGINGSTERMIJN:
Met aansluitende perioden van telkens 5 jaar.

OPZEGTERMIJN:
12 maanden.

BETALINGEN:
Huur en BTW per kwartaal vooruit.

ZEKERHEIDSSTELLING:
Bankgarantie ter grootte van drie maanden huur, servicekosten en BTW.

OVERIGE CONDITIES:
Huurovereenkomst op basis van het standaardmodel van de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ), model februari 2015.

Features

Transfer of ownership

Rental price
Rental price on request
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available on 1/1/2026

Construction

Main use
Industrial unit
Alternative use(s)
Office space
Building type
Resale property
Year of construction
2001

Surface areas

Area
11,300 m²
Industrial unit area
9,020 m²
Office area
2,280 m²
Clearance
10.2 m
Maximum load
2,500 kg/m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Loading bays, overhead doors and sprinkler

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park

Parking

Parking spaces
121 uncovered parking spaces