• New

Waterbeemd 1 5705 DN Helmond

Price on request

Description

Locatie
Het bedrijfscomplex is gelegen op een goede locatie op bedrijventerrein Hoogeind & De Weijer in Helmond. Hoogeind & De Weijer is een gevestigd en veelzijdig bedrijventerrein aan de noordzijde van Helmond. Het terrein huisvest een breed scala aan ondernemingen in de productie-, metaal-, bouw- en logistieke sector en vormt een belangrijke schakel binnen de Brainportregio Eindhoven – één van de meest innovatieve industriële regio’s van Europa. In de directe omgeving zijn o.a. Van Oorschot Aluminium, Mainetti, AAE en Fokker Landing Gear gevestigd. Het object aan de Waterbeemd 1 is gelegen aan de noordzijde van het terrein, op een goed bereikbare en zichtbare locatie. De Waterbeemd kenmerkt zich door ruime kavels, brede wegen en een praktische infrastructuur die is ingericht op zwaar vrachtverkeer.

Object
De Waterbeemd 1 is een omvangrijk industrieel bedrijfscomplex, bestaande uit diverse kantoorruimten en twaalf geschakelde bedrijfsruimten met zware productievoorzieningen. Het geheel is uitgerust met meerdere bovenloopkraanbanen en beschikt over zware elektra-aansluitingen (totaal contractvermogen 3.120 kW), waardoor het complex uitstekend geschikt is voor maakindustrie en zware productieprocessen.

Het gehele complex heeft een totale oppervlakte van 22.219 m² vvo en bestaat uit twee-laagse kantoorruimten met acht geschakelde bedrijfsruimten en bedrijfs- c.q. opslagruimten op de verdieping.

BEGANE GROND - totaal 15.375 m²:
Kantoorruimten: 327 m²
Bedrijfsruimte 1: 1.592 m²
Bedrijfsruimte 2: 1.349 m²
Bedrijfsruimte 3: 1.584 m²
Bedrijfsruimte 4: 1.476 m²
Bedrijfsruimte 5: 1.701 m²
Bedrijfsruimte 6a: 1.830 m²
Bedrijfsruimte P1: 549 m²
Bedrijfsruimte 7a: 1.988 m²
Bedrijfsruimte 8a: 678 m²
Bedrijfsruimte 9: 2.301 m²

VERDIEPING: - totaal 6.844 m²:
Kantoorruimten: 322 m²
Bedrijfsruimte 6b: 2.311 m²
Bedrijfsruimte 7b: 1.650 m²
Bedrijfsruimte 8b: 647 m²
Bedrijfsruimte P2: 1.116 m²
Bedrijfsruimte 10: 798 m²

De hallen zijn uitgevoerd in een zware staalconstructie met monoliet afgewerkte betonvloeren (2.500–3.000 kg/m²). In de hallen zijn bovenloopkraanbanen aanwezig van 5 tot 10 ton, waaronder:

– Hal 2: 10 ton
– Hal 3: 5 ton + 10 ton
– Hal 4: 10 ton
– Hal 5: 10 ton

Het geheel is aangesloten op een zware industriële energievoorziening middels een MS-D aansluiting waardoor ook energie-intensieve processen direct kunnen worden ondergebracht. De indeling en constructie maken dit deel uitermate geschikt voor productie, assemblage, metaalbewerking en opslag.

Bestemming
Ter plaatse geldt het bestemmingsplan “Hoogeind I”.
Het object heeft de bestemming "Bedrijventerrein” met de functieaanduiding “specifieke vorm van bedrijf – categorie 3.1 tot en met 4.2”.

Binnen deze bestemming is toegestaan:
Bedrijfsactiviteiten in de milieu-categorie 3.1 t/m 4.2.
Geluidhinderlijke inrichtingen (cat. 4).
Maximum bouwhoogte: 15m.

Parkeren
Op eigen terrein.

Features

Transfer of ownership

Asking price
Price on request
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
1999

Surface areas

Area
22,868 m² (units from 22,219 m²)
Industrial unit area
22,219 m²
Office area
649 m²
Plot size
22,592 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Facilities
Rooflights, overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, heater, toilet, pantry, air conditioning, mechanical ventilation, built-in fittings and windows can be opened

Energy

Energy label
A+

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in 2000 m to 3000 m and motorway exit in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Waterbeemd 1

Price on request