De Locht 6466 GS Kerkrade

€ 450 p/mo. € 59,000 v.o.n.
Eyecatcher Een zeer compleet en hoogwaardig project van 34 (bedrijfs)units

Description

Adres: De Locht Kerkrade

Op een fantastische locatie aan de Locht in Kerkrade worden 34 premium bedrijfsunits met één of twee eigen parkeerplaatsen gerealiseerd. De Hornbach, Gamma, Decathlon, Fletcher Hotels en het voetbalstadion van Roda J.C. zitten allemaal op een steenworp afstand.

“Businesspark De Locht”: Een zeer compleet en hoogwaardig project. Voorzien van Heras hekwerk, elektrische poorten met toegangsbeveiliging, camerabewaking, sanitaire ruimte en technische ruimte.
Het aanbod is gevarieerd. De units hebben verschillende bruto vloeroppervlaktes van circa 31 m2 tot 124 m2 met prijzen vanaf € 59.000,- V.O.N.

Het project bestaat uit twee gebouwen, gebouw A & B

In gebouw A
20 units met elk één eigen parkeerplaats en een vloeroppervlak van circa 31m2 tot 47m2 BVO. Deze units hebben een hoogte van maar liefst 6 meter en een doorrijhoogte van circa 3,50 meter. De units in gebouw A zijn voorzien van gemeenschappelijke elektra en water via de technische ruimte (tussenmeter elektra in de technische ruimte).

In gebouw B
14 units met een vloeroppervlak van circa 109m2 tot 124m2 BVO met een vaste trap naar de bovenverdieping. Voorzien van ramen op de eerste verdieping en een eigen meterkast met nutsaansluitingen voor water en elektra. Inrijhoogte circa 2,90 meter. Gebouwhoogte circa 6,60 meter.

OPLEVERINGSNIVEAU
• Uitstekende vloer-, dak-, gevel- en glas- (HR++);
• Onderhoudsvrije hoogwaardige kunststof kozijnen en deuren;
• Monoliet afgewerkte betonvloer met een vloerbelasting van circa 1.500 kg/m2 (begane grond);
• Sandwichpaneel tussenwanden;
• Een sectionaaldeur met glassectie en elektrische aandrijving met afstandsbediening;
• Voorbereiding toiletruimte en/of pantry;
• Eén dakdoorvoer geschikt voor zonnepanelen, airco en/of internet faciliteit;
• Doorrijhoogte begane grond circa 3,50 meter(gebouw A) en 2,90 meter (gebouw B);
• Houten verdiepingsvloer met een vloerbelasting van circa 350 kg/m2 (enkel gebouw B);
• Een houten trap met balustrade en leuning (enkel gebouw B).
• Indien u een grotere bedrijfsruimte wenst, kunnen meerdere units aan elkaar gekoppeld worden.
Samengevat: Deze units combineren een stijlvolle uitstraling met slimme duurzame voorzieningen. Perfect voor ondernemers die waarde hechten aan kwaliteit, uitstraling én toekomstbestendigheid.

LOCATIE
Het project is gelegen op bedrijventerrein Spekholzerheide, in de volksmond “De Locht” in Kerkrade. Een goed ontwikkeld en gewild bedrijventerrein in de regio Parkstad. De locatie biedt uitstekende ontsluitingsmogelijkheden dankzijde nabijgelegen op- en afrit van de stadsautoweg van Heerlen (N281) met optimale verbindingen richting Heerlen, Aken (A76), Maastricht/Luik (A79) en richting Eindhoven/Amsterdam (A2).

KOOPGEGEVENS
Vraagprijs: vanaf € 59.000,- (excl. BTW) V.O.N.
Aanvaarding: oplevering eind 2026 (afhankelijk van start bouw)
Kadastrale info: Kerkrade K3202
Postcode 6466GS, het kavel tussen huisnummer 39 en 51

Verkoopprijzen:
Omdat het nieuwbouw betreft, betaalt u geen overdrachtsbelasting (10,4%). De btw kan worden teruggevraagd, ook door particulieren die kopen als belegging. Wij informeren u hier graag over.

VVE: Voor het onderhoud en beheer van de gemeenschappelijke delen, waaronder het gemeenschappelijk buitenterrein, het dak en het hekwerk, wordt van rechtswege een Vereniging van Eigenaren (kortweg VvE) opgericht.

DOWNLOAD ONZE UITGEBREIDE BROCHURE VOOR MEER INFORMATIE OF KIJK OP ONZE WEBSITE FLEXBUSINESSUNITS PUNT NL

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 59,000 vrij op naam
Rental price
€ 450 per month
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Alternative use(s)
Garage
Building type
New property
Year of construction
Currently under construction

Surface areas

Area
31 m²
Industrial unit area
31 m²

Layout

Facilities
Overhead doors

Energy

Energy label
A

Surroundings

Location
Business park