• New

Ankerkade 6222 NM Maastricht

€ 695,000 k.k.

Description

Op een uitstekende locatie op bedrijventerrein Beatrixhaven ligt dit multifunctionele bedrijfsobject aan de Ankerkade te Maastricht. Het object is momenteel in gebruik als dierenpension voor honden en katten en is direct geschikt voor voortzetting van deze activiteiten.

TE KOOP | ANKERKADE ONG. | MAASTRICHT

Het object is te bereiken via een diepe oprit op eigen terrein. Binnen bestaat het object uit diverse ruimten, momenteel volledig in functie van het dierenpension. Momenteel is de voorkant van het object in gebruik als ontvangst/receptie, kantine, presentatieruimte, pantry, wassalon en wasruimte.

Daarnaast is er een uitgestrekte trainingshal met achteraan opslag en toegang naar de buitenkennels. Op de verdieping zijn 9 ruime kamers voor honden gelegen met plaats voor minimaal 3 honden per ruimte. In totaliteit zijn het 12 kamers. De totale capaciteit per kamer is aanzienlijk hoger. Afhankelijk van de situatie tot ca. 12 honden per kamer.

Alle kennels zijn voorzien van hun eigen airco split unit t.b.v. koelen en verwarmen.

Het object is gelegen op een perceel kadastraal groot 915 m² (volle eigendom).

Overname van de volledige aanwezige inventaris behoort tot de mogelijkheden.

Uiteraard zijn er ook andere bedrijfsactiviteiten mogelijk. Conform Omgevingsplan "gemeente Maastricht’’ met vigerend bestemmingsplan ‘’Bedrijventerrein Beatrixhaven’’ is het object bestemd als ‘’Bedrijventerrein – 1’’ met de functie aanduidingen "specifieke vorm van bedrijf – bedrijf van categorie 4.1 ? b ? 5.1’’ en "specifieke vorm van bedrijventerrein – C’’.

Enkele bijzonderheden betreffende dit object:

- De verdieping is te bereiken via twee hellingbanen aan de voor- en achterzijde van het object;

- De verdieping is gemakkelijk te verwijderen waardoor de vrije hoogte ca. 5,6 meter bedraagt;

- De huidige omgevingsvergunning dateert van 2012 en laat maximaal 100 honden en 40 katten tegelijkertijd toe binnen de inrichting;

- De buitenkennels staat op grond van Rijksvastgoedbedrijf en is gepacht voor € 812,- per jaar (prijspeil 2018);

- Op het dak liggen 56 zonnepanelen (eigendom);

- Zowel de begane grond als de verdieping beschikt over een eigen cv-installatie (eigendom);

- Zowel op de begane grond als op de verdieping is een gasheater aanwezig;

- Alle kennels zijn voorzien van hun eigen airco split unit.

Meer weten?
Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie of het inplannen van een bezichtiging.

BASISKENMERKEN

Adres: Ankerkade ong. (158 B) 6222 NM Maastricht
Bouwjaar: 1965
Gebruik: Bedrijfsruimte
Perceeloppervlakte: 915 m²
Vraagprijs: € 695.000,- k.k.
Aanvaarding: In overleg, op korte termijn mogelijk

LOCATIE

Het object is gelegen op bedrijventerrein Beatrixhaven in Maastricht. Dit bedrijventerrein richt zich met name op logistieke, industriële en grootschalige bedrijfsactiviteiten.

De Beatrixhaven staat bekend als een strategische logistieke ‘’hotspot’’ binnen Zuid-Limburg, mede dankzij multimodale ontsluiting via weg, water en spoor. De aanwezigheid van een binnenhaven met directe aansluiting op het Julianakanaal, gecombineerd met goede verbindingen richting de A2 en omliggende (inter)nationale netwerken, maakt de locatie uitermate geschikt voor transport- opslag- en distributieactiviteiten.

Bereikbaarheid:
Per auto: Het object is uitstekend bereikbaar via de nabijgelegen A2 en het regionale wegennet.
Per openbaar vervoer: Bushaltes en station Maastricht Noord bevinden zich in de directe omgeving.

OBJECTINFORMATIE

Het gebouw bestaat uit:
Bouwlaag - Omschrijving – Oppervlakte (v.v.o.)
Begane Grond - multifunctionele ruimte - ca. 80 m²
Begane Grond – multifunctionele bedrijfsruimte - ca. 580 m²
Eerste verdieping – multifunctionele presentatieruimte - ca. 80 m²
Eerste verdieping – multifunctionele bedrijfsruimteruimte - ca. 560 m²
Totaal ca. 1.300 m²

Parkeren:
Op eigen terrein zijn mogelijkheden voor enkele parkeerplaatsen aanwezig.

Bestemming:
Als ruimtelijk kader geldt het Omgevingsplan ‘Gemeente Maastricht’, met specifiek voor dit object het bestemmingsplan ‘Bedrijventerrein Beatrixhaven’. Op basis van dit plan is het object bestemd als ‘Bedrijventerrein -1’.
Het Omgevingsplan is op eerste aanvraag beschikbaar via ons kantoor.

Opleveringsniveau:
Het object wordt in huidige staat (´as-is, where-is´) opgeleverd. De inventaris kan eventueel overgenomen worden van verkoper.

KOOPGEGEVENS

Vraagprijs: € 695.000,- kosten koper.
Aanvaarding: In overleg, op korte termijn mogelijk.

Kadastrale info: het object is kadastraal bekend:
Gemeente Maastricht, sectie I, nummers 3940
Totaal groot: 915 m²

Eigendom soort: Volle eigendom.

Oplevering: In huidige staat, vrij van huur en bezemschoon.

Verkoop van dit object is te allen tijde onder voorbehoud van schriftelijke goedkeuring door eigenaar.

Alle maten en afmetingen zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging. Een afspraak hiertoe kunt u maken bij ons kantoor.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 695,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
1965

Surface areas

Area
1,300 m²
Industrial unit area
1,300 m²
Clearance
5.6 m
Plot size
915 m²

Layout

Facilities
Air conditioning, rooflights, three-phase electric power, concrete floor, heater, toilet and pantry

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park, harbour area and on navigable waterway
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in 1000 m to 1500 m and motorway exit in 1000 m to 1500 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Ankerkade

€ 695,000 k.k.