• New

Ampèrestraat 1-A 2441 LP Nieuwveen

Rental price on request

Description

Te Huur
Hoogwaardige Opslagruimte

Recent heeft WARP een ultra modern bedrijfspand op het Bedrijventerrein Schoterhoek II in Nieuwveen in gebruik genomen.

Het Bedrijvenpark Schoterhoek II ligt parallel aan de N462 (richting Ter Aar, Alphen aan den Rijn en de A4) en vlakbij de N231 (richting Nieuwkoop, Woerden en Utrecht) en betreft een uitbreiding van bedrijventerrein Schoterhoek. Hier vandaan bent u snel in Mijdrecht, Schiphol en Green Park Aalsmeer, echt een centrale ligging in de Randstad.

Met recht hoogwaardige bedrijfsruimte, duurzaam (geen energiekosten), hoge vloerbelasting (5.000 kg/per m2), vlakheidsklasse 1 van de vloer, hoogte tot maximaal 14 meter.

Omdat WARP niet alle m2 direct nodig heeft zoeken wij een “buurman” die geïnteresseerd is ca. 500 m2 tot maximaal ca. 1.000 m2 hoogwaardige opslagruimte te huren.

Ideale ruimte voor;

1. Logistieke bedrijven
Bedrijven die zich bezighouden met warehousing, distributie en logistieke diensten hebben vaak behoefte aan hoge ruimtes voor opslag van goederen.
2. E-commerce bedrijven
Organisaties die online verkopen kunnen baat hebben bij extra opslagcapaciteit, vooral voor hun voorraad.
3. Productiefaciliteiten
Fabrieken en assemblagelijnen kunnen ook profiteren van hoge ruimtes voor de opslag van grondstoffen of eindproducten.
4. Distributiecentra
Bedrijven die fungeert als tussenpersoon in de supply chain hebben vaak voldoende opslagcapaciteit nodig.
5. Groothandelaren
Bedrijven die producten in bulk inkopen en verkopen kunnen gebruikmaken van grotere opslagruimtes.

De ruimte is via een elektrisch bedienbare overheaddeur (laaddock) toegankelijk. Ook kan er gebruik worden gemaakt van een pantry en een toiletgroep. In overleg met de verhuurder kunnen we daarnaast praten over aanpassingen of het verlenen van extra diensten.

De huurprijs bedraagt, all.in, € 80 per m2 exclusief BTW.

Huurperiode in overleg te bepalen maar we denken aan een minimale periode van 3 jaar.
Huurovereenkomst op basis van het ROZ model
Waarborgsom 3 maanden huur.

Features

Transfer of ownership

Rental price
Rental price on request
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2025

Surface areas

Area
1,000 m² (units from 500 m²)
Industrial unit area
1,000 m²
Clearance
14 m
Clear span
14 m
Maximum load
5,000 kg/m²
Plot size
3,912 m²

Layout

Facilities
Rooflights, loading bays, overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, sprinkler, heater, toilet and pantry

Energy

Energy label
A+++

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, Dutch Railways Intercity station in 5000 m or more and motorway exit in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Ampèrestraat 1-A

Rental price on request