• New

Einsteinstraat 44-46 1446 VG Purmerend

€ 540,000 k.k.

Description

Twee zelfstandige bedrijfspanden te koop – Einsteinstraat 44 en 46, Purmerend.

Foto`s zijn van nummer 44, geen foto`s van nummer 46 omdat deze nog tot eind 2025 is verhuurd.

(los van elkaar te koop – ook gezamenlijk te verwerven)

Op bedrijventerrein Baanstee-West te Purmerend bieden wij twee moderne en representatieve bedrijfspanden te koop aan. De panden zijn afzonderlijk te koop, maar ook uitstekend gezamenlijk te gebruiken. Beide objecten beschikken over een eigen entree, voorzieningen en parkeergelegenheid op eigen terrein.

De combinatie van bedrijfsruimte op de begane grond en kantoorruimte op de verdieping maakt deze panden uitermate geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten.

Einsteinstraat 44:
Begane grond: ca. 115 m² bvo bedrijfsruimte
Verdieping: ca. 75 m² bvo kantoorruimte
Totaal: ca. 190 m² bvo

Deze unit beschikt over een functionele indeling met een nette kantoorverdieping, veel daglicht en een bedrijfsruimte voorzien van overheaddeur en separate entree.

Einsteinstraat 46:
Begane grond: ca. 115 m² bvo bedrijfsruimte
Verdieping: ca. 115 m² bvo kantoorruimte
Totaal: ca. 230 m² bvo

Het pand heeft een representatieve uitstraling, met een royale kantoorverdieping en multifunctionele bedrijfsruimte op de begane grond. Ook hier is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig.

Beide panden liggen op het jonge en goed bereikbare bedrijventerrein Baanstee-West, op korte afstand van de N244 en met directe aansluiting op de A7 richting Amsterdam, Zaandam en Hoorn. In de omgeving bevinden zich diverse moderne bedrijfsgebouwen en gerenommeerde ondernemingen.

Bijzonderheden

Moderne, zelfstandige bedrijfspanden

Eigen entree en parkeergelegenheid

Goede combinatie van bedrijfs- en kantoorruimte

Los te koop, ook gezamenlijk te verwerven

Uitstekende ligging op bedrijventerrein Baanstee-West

Een ideale kans voor ondernemers die op zoek zijn naar een modern en veelzijdig eigen bedrijfsobject in Purmerend.

Voorbehoud: Goedkeuring van de eigenaar.

Deze informatie is vrijblijvend. Omtrent gegevens en bevindingen wordt geen aansprakelijkheid aanvaard.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 540,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Industrial unit
Alternative use(s)
Office space
Building type
Resale property
Year of construction
1996

Surface areas

Area
420 m² (units from 115 m²)
Industrial unit area
230 m²
Office area
190 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, toilet, built-in fittings and windows can be opened

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Einsteinstraat 44-46

€ 540,000 k.k.