Seefûgel 5 9051 VC Stiens

€ 2,100 p/mo.

Description

TE HUUR | MULTIFUNCTIONELE BEDRIJFSUNIT VAN CA. 200 M² IN STIENS

Een complete luxe bedrijfsruimte met volop mogelijkheden — werken, ondernemen en groeien op één locatie.

Op zoek naar een bedrijfsruimte die méér biedt dan alleen een begane grond? Aan de Seefûgel 5 in Stiens bieden wij deze multifunctionele bedrijfsunit van circa 200 m², verdeeld over circa 100 m² op de begane grond en 100 m² op de verdieping.

Huurprijs: € 2.100,- per maand exclusief btw
Huurprijs per m²: € 126,- per m² per jaar exclusief btw

De luxe unit onderscheidt zich door de combinatie van bedrijfsruimte, een volwaardige verdieping met daglicht en diverse aanwezige voorzieningen. Daarmee is het pand geschikt voor ondernemers die bedrijfsactiviteiten, kantoor, werkruimte en opslag op één locatie willen combineren.

INDELING EN MOGELIJKHEDEN

Begane grond — circa 100 m²

De begane grond biedt ruimte voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten, zoals werkruimte, montage, handel, opslag of showroom. De eigen overheaddeur maakt het praktisch om materialen en goederen aan- en af te voeren.

Verdieping — circa 100 m

De verdieping is een volwaardige, bruikbare ruimte met daglicht. Deze is geschikt voor bijvoorbeeld kantoor, werkplekken, showroom, overleg, opslag of aanvullende bedrijfsactiviteiten.

Op de verdieping bevindt zich bovendien een bestaand kantoor van circa 25 m².

VOORZIENINGEN
• Circa 100 m² bedrijfsruimte op de begane grond
• Circa 100 m² verdieping met daglicht
• Bestaand kantoor van circa 25 m²
• Keuken/pantry
• Toilet met fontein
• Airconditioning in het kantoor
• Alarminstallatie
• Camerabewaking op terrein
• 2 Eigen overheaddeuren en 2 Toegang deuren
• Er worden GEEN service kosten als extra berekend!
• Gebouw met energielabel A+
• Stroom via Zonnepanelen
• Parkeerterrein

GESCHIKT VOOR DIVERSE ONDERNEMERS

De combinatie van twee volwaardige lagen en de aanwezige voorzieningen maakt deze unit interessant voor onder meer technische bedrijven, handelsbedrijven, webshops, service- en onderhoudsbedrijven en ondernemingen die bedrijfsruimte met kantoor en opslag willen combineren.
De daadwerkelijke gebruiksmogelijkheden zijn afhankelijk van de geldende bestemming en eventuele benodigde toestemmingen.
Interesse in deze multifunctionele luxe bedrijfsunit in Stiens? Neem contact op met de makelaar voor meer informatie, de huurvoorwaarden en een bezichtiging.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 2,100 per month
First rental price
€ 2,550 per month
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2023

Surface areas

Area
200 m² (units from 50 m²)
Industrial unit area
200 m²
Clearance
4 m
Clear span
10 m
Maximum load
900 kg/m²
Plot size
1,080 m²

Layout

Facilities
Air conditioning, overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, heater, toilet and pantry

Energy

Energy label
A+++

Surroundings

Location
Business park and peripheral retail location
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, bus junction in 500 m to 1000 m, Dutch Railways Intercity station in 5000 m or more and motorway exit in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Seefûgel 5

€ 2,100 p/mo.