Christiaan Huygensstraat 46 3291 CN Strijen

€ 200,000 k.k.

Description

Op het bedrijventerrein Oud-Bonaventura in Strijen gelegen gasloze bedrijfs-/kantoorruimte met een totale oppervlakte van circa 90 m². Het object is gesitueerd op 91 m² eigen grond en beschikt over 1 eigen parkeerplaats.

Het pand is gasloos uitgevoerd. Verwarming en koeling vinden plaats via een airconditioning, aangevuld met een WTW-unit, wat zorgt voor een comfortabel en energiezuinig binnenklimaat.

Deze representatieve bedrijfsunit maakt deel uit van Businessbuilding “Christaan Huygens”, bestaande uit in totaal 12 bedrijfsunits en is gunstig gelegen nabij de centraal gesitueerde toegangsweg Edisonweg.

De ruimte is efficiënt ingedeeld en direct gebruiksklaar. Het bedrijfsgedeelte op de begane grond bedraagt circa 38 m² (exclusief hal). Op de eerste verdieping bevindt zich het kantoorgedeelte van circa 40 m² (exclusief trapopgang).

INDELING
De totale begane grond is ca. 47 m² en bestaat uit een bedrijfsruimte van ca. 38 m² met daarnaast de entree met meterkast, toilet, trapopgang en in de bedrijfsruimte is nog een tweede toilet aanwezig. Daarnaast heeft de bedrijfsruimte een airco, WTW-unit, overheaddeur en een keukenblokje.

De eerste verdieping is ca 43 m² en is ingericht als nette kantoorruimte van ca. 40 m² met keukenblok voorzien van koelkast, vaatwasser, gootsteen en 10 liter boiler. De vloer is afgewerkt met een laminaat en de verwarming gaat middels een airco-unit met 4 uitblaas punten in het plafond.

LOCATIE
Het bedrijfsverzamelgebouw ligt enkele minuten van de provinciale weg N217 die uitstekend aansluit op de rijksweg A29 richting Rotterdam, Zeeland, Brabant. Via de Kiltunnel, bij 's-Gravendeel, is de A16 zeer goed bereikbaar en ben je zo in Dordrecht, Rotterdam en Brabant.

BESTEMMING
De huidige bestemming van het object is enkelbestemming: Bedrijf
Functieaanduiding: bedrijven tot en met categorie 3.1 van de Staat van Bedrijfsactiviteiten 'bedrijventerrein.

OPLEVERING
Is in overleg en kan eventueel op korte termijn.

WIJZE VAN OPLEVERING
In huidige staat

VOORBEHOUD
De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Verhuurder behoudt zich uitdrukkelijk het recht van gunning voor.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 200,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2007

Surface areas

Area
83 m²
Industrial unit area
43 m²
Office area
40 m²
Plot size
91 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, overhead doors, concrete floor, toilet, pantry, built-in fittings and windows can be opened

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park and rural area

Parking

Parking spaces
1 uncovered parking place

Surroundings

Strijen Bedrijventerrein Bonaventura, Strijen

Discover locations in the neighborhood

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Christiaan Huygensstraat 46

€ 200,000 k.k.