• New

De Amert 162-A 5462 GH Veghel

Rental price on request
Eyecatcher Circa 822 m² bedrijfsruimte per direct beschikbaar

Description

DE AMERT 162A, VEGHEL
Het bijzonder fraaie bedrijfscomplex aan de Amert 162A in Veghel is gebouwd in 2000 en heeft een totale oppervlakte van ongeveer 877 m². De indeling van het gebouw bestaat uit circa 822 m² bedrijfsruimte en 55 m² kantoorruimte op de begane grond.

Dit bedrijfscomplex is geschikt voor diverse toepassingen, waaronder last-mile oplossingen, productie of assemblage werkzaamheden.

Het complex is goed onderhouden, is gelegen op een markante zichtlocatie en te zien vanaf de parallel gelegen Rijksweg A50 (Eindhoven – Veghel – Nijmegen). Het terrein is volledig omheind en er zijn voldoende parkeermogelijkheden beschikbaar.

LOCATIE
Het object is strategisch gelegen aan de A50 tussen Eindhoven, Den Bosch en Nijmegen met een directe toegang tot het moderne bedrijventerrein ‘De Amert’, waar tal van bedrijven gevestigd zijn. Veghel staat bekend om zijn logistieke en food gerelateerde bedrijven, zoals Danzas, Kuehne + Nagel, EXEL, Royal Canin, FrieslandCampina, Agrifirm en Mars. Veghel is ook de thuisbasis van grote nationale distributiebedrijven zoals Jumbo Supermarkten en Sligro.

BEREIKBAARHEID
Eigen vervoer
Het bedrijfscomplex is gelegen nabij de hoofdontsluiting van bedrijventerrein Amert, dat een zeer goede aansluiting heeft op de op- en afritten van de snelweg A50 (Eindhoven – Nijmegen). Veghel kent een zeer centrale ligging in Noordoost Brabant binnen de driehoek Eindhoven – Den Bosch – Nijmegen, waardoor deze steden binnen een half uur rijden te bereiken zijn.

Openbaar vervoer
Op circa 2.400 meter loopafstand bevindt zich een bushalte met frequente verbindingen van en naar het station van Veghel en Den Bosch.

BESCHIKBAARHEID
Circa 877 m² is beschikbaar voor verhuur en is als volgt:

Bedrijfsruimte: 822 m²
Kantoorruimte: 55 m²

PARKEREN
Het terrein biedt ruime parkeergelegenheid voor huurders (toebedeling in overleg) en is volledig omheind met twee elektrische schuifpoorten.

ENERGIELABEL
Labelklasse ‘C’.

BESTEMMING
Is gelegen binnen het vigerende bestemmingsplan ‘Veghel-West’ en beschikt over de bestemming ‘Bedrijventerrein’ waarin bedrijvigheid is toegestaan van milieucategorie 3 tot en met 4.2, zoals benoemd in de Staat van Bedrijfsactiviteiten.
Bron: ruimtelijkeplannen.nl

OPLEVERINGSNIVEAU

Bedrijfsruimte
- Vrije hoogte van ca. 5.7 m¹;
- 2 overheaddeuren op maaiveldniveau;
- Betonvloer met draagkracht van max. 2.500 kg/m²;
- Verwarming middels gasheaters;
- Brandontruimingsinstallatie.

Kantoorruimte
- Systeemplafonds met inbouwverlichting;
- Verwarming middels radiatoren.

Buitenterrein
- Buitenverlichting;
- Rondom voorzien van hekwerk met railpoorten;
- Volledig verhard middels asfalt, stelconplaten en betonklinkers.

HUURPRIJS
Op aanvraag.

SERVICEKOSTEN
Nader te bepalen.

HUURINGANGSDATUM
Per direct.

HUURTERMIJN
5 jaar met verlengingsperioden van telkens 5 jaar. De opzegtermijn bedraagt 12 maanden.

HUURBETALING
Per maand vooruit.

HUURINDEXERING
Jaarlijks, voor het eerst 1 (één) jaar na huuringangsdatum, op basis van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex CPI reeks CPI alle huishoudens (2015=100, dan wel meest recente tijdsbasis), gepubliceerd door het CBS.

HUUROVEREENKOMST
Huurovereenkomst is gebaseerd op ROZ model 2015.

ZEKERHEIDSSTELLING
Bankgarantie of waarborgsom ter grootte van tenminste drie maanden huur inclusief servicekosten en BTW.

BTW
Verhuurder wenst te opteren voor BTW-belaste huur en verhuur. Ingeval huurder de BTW niet kan verrekenen, zal de huurprijs in overleg met huurder worden verhoogd ter compensatie van de gevolgen van het vervallen van de mogelijk-heid om te opteren voor BTW-belaste huur.

Features

Transfer of ownership

Rental price
Rental price on request
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2000

Surface areas

Area
877 m²
Industrial unit area
822 m²
Office area
55 m²
Clearance
5.7 m
Maximum load
2,500 kg/m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Overhead doors, concrete floor and heater

Energy

Energy label
Not available

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.