Rechte Tocht 2-C15 1507 BZ Zaandam

  • New
€ 229,000 k.k.

Description

Kerngegevens:
Nieuwbouw bedrijfsunit project Businesspark Zaandam
Circa 55 m² op de begane grond
Circa 55 m² 1e verdieping
2 parkeerplaatsen

Object:
Op het moderne bedrijventerrein Westerspoor-Zuid in Zaandam wordt Businesspark Zaandam gerealiseerd, gelegen aan de Rechte Tocht. Het project bestaat uit vier bedrijfscomplexen met in totaal acht typen hoogwaardige en zelfstandige bedrijfsunits, allen voorzien van een volledige verdiepingsvloer.

Wij bieden binnen dit project de bedrijfsunit aan de Rechte Tocht 2-C-15 (bouwnummer 63) aan. De unit is kwalitatief hoogwaardig gebouwd en heeft een representatieve uitstraling dankzij de combinatie van metselwerk en luxe houten gevelbekleding.

De bedrijfsunit is bereikbaar via een circa 6 meter brede toegangsweg en beschikt over minimaal twee eigen parkeerplaatsen. Daarnaast is de unit voorzien van een grote elektrisch bedienbare overheaddeur met een hoogte van circa 3,50 meter, wat zorgt voor optimale gebruiks- en logistieke mogelijkheden.

Bereikbaarheid:
Bedrijventerrein Westerspoor-Zuid is gunstig gelegen nabij de A8 en de Coentunnelweg/A10, met uitstekende verbindingen richting Amsterdam, Beverwijk en de IJmond. Op loopafstand bevindt zich bushalte “Ronde Tocht” met directe verbindingen naar station Zaandam en Beverwijk. Vanaf station Zaandam zijn er rechtstreekse treinverbindingen naar onder andere Amsterdam.

Indeling en voorzieningen:
Alle bedrijfsgebouwen worden casco opgeleverd.
• eigen meterkast (3 x 25A) met nutsaansluitingen (water, elektra en glasvezel).
• aangesloten elektrisch bedienbare overheaddeur
• betonvloer begane grond is geïsoleerd en monolithisch afgewerkt met een vloerbelasting van circa 1.500 kg/m²
• rioolaansluiting begane grond
• vurenhouten dichte verdiepingstrap
• cementdekvloer op de verdieping(en) met een vloerbelasting van circa 250 kg/m².

Duurzaamheid:
Alle bedrijfspanden worden gasloos opgeleverd. Ze worden standaard voorzien van een eigen meterkast voor elektra- en wateraansluiting. De bedrijfspanden hebben een lage energiebehoefte omdat er gekozen is voor een slim ontwerp van de gebouwschil en door het toepassen van uitstekende isolatie conform de laatste normen van het bouwbesluit.

Koopsom € 229.000,- k.k. te vermeerderen met btw.

Kadastraal gegevens:
Gemeente Zaandam
Sectie E
Nummer 1890 - A63

Appartementsrechten / VvE:
Elke koper wordt eigenaar van een appartementsrecht, welk het recht geeft op het uitsluitende gebruik van het eigen bedrijfspand en de eigen parkeerplaatsen. Elke koper wordt lid van de Vereniging van Eigenaren.

De Vereniging van Eigenaren (VvE) zal worden beheerd door de professionele VvE beheerder, JW Vastgoedadvies. In de VvE bijdrage is onder andere opgenomen:
• Opstalverzekering
• Onderhoud (reservering voor toekomstig)
• Glas- en gevelbewassing
• Kosten beheer
• Onderhoud van het terrein

Zekerheidsstelling:
Bankgarantie of waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom, af te geven bij of te storten op de rekening van notaris Olenz te Veenendaal.

Notaris:
Olenz Notarissen te Veenendaal.

Aanvaarding:
In overleg.

Vergunningen:
De gebruiker van het pand is zelf verantwoordelijk voor zijn bedrijfsvoering benodigde vergunningen en dient deze derhalve zelf aan te vragen. Hieronder vallen o.a. vestiging, milieu of Hinderwetvergunning, reclamevoering en eventuele afbouwpakketten, die anders zijn dan in de vergunning is verkregen.

De vermelde informatie is van algemene aard.
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 229,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2026

Surface areas

Area
110 m²
Industrial unit area
55 m²
Office area
55 m²
Maximum load
1,500 kg/m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Overhead doors and concrete floor

Energy

Energy label
Not required

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, Dutch Railways Intercity station in 500 m to 1000 m and motorway exit in 500 m to 1000 m

Parking

Parking spaces
2 uncovered parking spaces