Parklaan 28 9724 AR Groningen

€ 785,000 k.k.

Description

Gelegen aan de rand van het Zuiderpark in de Oosterpoortbuurt van Groningen op ca. 5 minuten van zowel de bruisende binnenstad van Groningen en het hoofdstation wordt dit volledig verhuurde beleggingsobject aangeboden voor de verkoop.

Object
Parklaan 28 (9724 AR) Groningen

Soort
Beleggingsobject / kamerverhuur

Energielabel
Labelklasse: C
Geldig tot: 2 april 2036

Vraagprijs
€ 785.000,- k.k.

Het beleggingsobject bevindt zich in de Oosterpoortbuurt in Groningen. De Oosterpoortbuurt is een rustige, groene woonomgeving nabij het hoofdstation van Groningen. De binnenstad en het Station Groningen zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Verder is de woning gunstig gelegen ten opzichte van de Europaweg met directe verbinding op de ring.

Er is voldoende parkeergelegenheid aan de openbare weg.

Bestemmingsplan - Oosterpoort geconsolideerde versie
Het object valt in het bestemmingsplan Oosterpoort geconsolideerde versie. De bestemming van het object is ‘Wonen’. Scan de QR-code in de brochure of raadpleeg omgevingswet.overheid.nl voor meer informatie.

Huurgegevens
Huurinkomsten per jaar: € 31.740,00
Huurinkomsten per maand: € 2.645,00

Disclaimer
De informatie zorgvuldig samengesteld, maar er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het betreft een uitnodiging tot onderhandeling, geen aanbod. Goedkeuring onder voorbehoud opdrachtgever, wie de procedure kan wijzigen of zonder opgaaf van reden terugtrekken. Publicatie/overname is niet toegestaan. Maten en oppervlakten zijn indicatief.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 785,000 kosten koper

Year of construction
1918

Surface areas

Area
208 m²
Plot size
113 m²

Energy

Energy label
C

Surroundings

Location
In residential district and railway station site
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, subway station in 5000 m or more, Dutch Railways Intercity station in less than 500 m, motorway exit in 500 m to 1000 m and Tram stop in 5000 m or more

Investment property

Gross rental income
€ 31,740 per year
Tenants
8 tenants

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Parklaan 28

€ 785,000 k.k.