IJdok 35 1013 MM Amsterdam

€ 2,161 p/mo.

Description

Succesvol restaurant op een unieke locatie in Amsterdam

Het betreft een goedlopend/succesvol Indiaans restaurant met een ruim terras, gelegen op een
prominente locatie aan het IJ op loopafstand van het Centraal Station. De horecaruimte heeft een oppervlakte van circa 104 m² en bevindt zich op een unieke plek aan de rand van het historische centrum van Amsterdam.

De omgeving combineert moderne architectuur met de levendigheid van de binnenstad en vormt daarmee een aantrekkelijke vestigingslocatie voor horecaondernemers. Door de aanwezigheid van het naastgelegen bekende hotel Room Mate Aitana met 285 kamers, Het Gerechtshof
Amsterdam, de omliggende kantoren, bovenliggende woningen, comedy-cafe en een grote
algemene parkeergarage trekt deze locatie een gevarieerd publiek van zowel toeristen, lokale bewoners en zakelijke gasten aan.
De representatieve ruimte beschikt over een breed front met veel lichtinval en is geschikt voor uiteenlopende horecaconcepten. De keuken is bovengelegen en met de aanwezigheid van een ruimt terras is deze locatie bijzonder interessant.
Oppervlakte
Oppervlakte ca. totaal: 104,05 m² v.v.o.
Verkoopoppervlakte ca. totaal: 67 m² v.v.o. Terrasoppervlakte ca. totaal: 53 m

Bestemmingsplan IJdok
Gemengd -1 met functieaanduiding horeca van categorie 3
*Raadpleeg zelf het omgevingsloket
Bereikbaarheid
Openbaar vervoer: Zeer goed Te voet/fiets/auto: Zeer goed
Huurovereenkomst
Voor de vastlegging van de afspraken tussen huurder en verhuurder is gebruik gemaakt van het ROZ-model 2008 met ingangsdatum 1 november 2024. Huurovereenkomst wordt voortgezet met aansluitende perioden van vijf jaar.

Verplichtingen van derden Leveranciers: Geen
Personeel: In overleg

Openingstijden
Conform de gemeentelijke vergunningen: Zondag t/m donderdag van 07.00 - 23.00 en vrijdag/zaterdag van 07.00 t/m 23.00.

Bijzonderheden
Goedlopend horecabedrijf
Unieke locatie tussen hotel, Gerechtsgebouw, kantoren en woongebied
Loopafstand van Amsterdam Centraal Station Grote parkeergarage in de directe omgeving Beschikking over een ruim terras
Aangepaste openingstijden (zie vergunning)
Geen over te nemen verplichtingen jegens leveranciers Personeel in overleg over te nemen
Onderdeel van het moderne IJdok-complex Breed front

Disclaimer
Alle gepresenteerde informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Niettemin aanvaarden wij en de opdrachtgever geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden. Elke vorm van aansprakelijkheid voor eventuele schade, direct dan wel indirect, als gevolg van de aangeboden informatie, wordt dan ook door ons en de opdrachtgever uitdrukkelijk afgewezen.
Het is uitsluitend bedoeld als uitnodiging tot het uitbrengen van een bod c.q. in onderhandeling te treden.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 2,161 per month
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Transfer of ownership

Business takeover
€ 175,000 (fixtures and fittings + goodwill)
Staff
No

Construction

Main use
Catering establishment
Type of catering establishment
Bistro, fine-dining restaurant and pancake house
Building type
Resale property
Year of construction
2012

Surface areas

Area
104 m²
Sales floor area
67 m²
Plot size
111 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
A++

Surroundings

Location
Town center, shopping center, in residential district and railway station site

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

IJdok 35

€ 2,161 p/mo.