Raadhuisstraat 2-c 4631 NE Hoogerheide

€ 600,000 k.k.

Description

Op dit moment laat het bestemmingsplan een horecabedrijf met bedrijfswoning op de 1e verdieping toe.

Dit pand heeft echter ook de mogelijkheid om op de benedenverdieping 2 appartementen te creëren. Daarmee zijn er 3 wooneenheden te verhuren. (De bovenwoning heeft al een separate opgang.)

De aanvraag ligt bij de gemeente.

Er zit op dit moment nog een zogenaamd ‘stikstofslot’ op.

De reeds bestaande woning op de 1e – 2e etage is per 1 januari 2026 niet meer verhuurd. Met opzet i.v.m. de verkoop. Er is veel vraag naar woonruimte, zoals bekend.

----

De indeling van de bovenwoning is:

Opgang/hal aan de achterzijde naar de overloop, met toegang naar de keuken, woonkamer, 2 slaapkamers en de badkamer.

Op de 2e verdieping is een ruime zolder met CV-ruimte.

-----

Horeca.

Met een terras over de gehele breedte van het pand en aan de zijkant, kunnen vanaf ’s morgens al fietsers ontvangen worden voor koffie met gebak. Ook lunch, borrel en diner zijn mogelijk, terwijl Hoogerheide ook het een en ander aan evenementen kent.

Kortom: er is op deze zichtlocatie veel mogelijk. De huurder (of koper) is vrij zijn of haar eigen horecaformule te exploiteren. Alles binnen het bestemmingsplan (t/m horecacategorie 3).

Die horecaformule kan zijn een café, eetcafé, brasserie, restaurant, bistro, etc. Je kiest zelf.

In het bedrijf zijn zeker 50 zitplaatsen mogelijk. Ook zo op het terras.

In de bedrijfsruimte zijn een houten vloer en een bar met achterwand aanwezig.

----

Algemeen:

Geen verplichtingen

Vrij van huur

Er is een kelder aanwezig

Geen vetvangput

Elektra 3 x 40 Amp. en krachtstroom

Dit object wordt aangeboden door HorecaKas, Breda, 06-49111649. Bezichtigingen worden tevens door HorecaKas uitgevoerd.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 600,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Transfer of ownership

Staff
No

Construction

Main use
Catering establishment
Type of catering establishment
Cafe, eatery, bistro and restaurant with bar
Building type
Resale property
Year of construction
1920

Surface areas

Area
422 m²
Sales floor area
100 m²
Plot size
422 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
D

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Raadhuisstraat 2-c

€ 600,000 k.k.