tt. Vasumweg 122-124 1033 SH Amsterdam

€ 170 /m²/year

Description

Dit kantoor biedt een representatieve werkomgeving die geschikt is voor zowel volledige als gedeeltelijke verhuur. De locatie is uitstekend bereikbaar, beschikt over parkeergelegenheid en biedt alle noodzakelijke faciliteiten voor een efficiënte bedrijfsvoering.

BIJZONDERHEDEN:
- Turn-key inrichting;
- Gelegen op de top-etage;
- Deelverhuur mogelijk vanaf ca. 250 m²;
- Beschikbaarheid van 2 vaste en 2 flexibele parkeerplaatsen;
- Energielabel A.

OPPERVLAKTE
De beschikbare oppervlakte bedraagt ca. 500 m² v.v.o. (inclusief aandeel algemene ruimte) op de 2e verdieping.
De opgegeven oppervlakte is vastgesteld conform de NEN2580. Het meetcertificaat is op aanvraag beschikbaar.

OPLEVERINGSNIVEAU
De ruimte wordt casco verhuurd.

ENERGIELABEL
Het gebouw beschikt over een energielabel A.

LOCATIE
Het object is uitstekend bereikbaar per openbaar vervoer met een buslijnverbinding 35, 36, 38 en 394 die op 5 minuten loopafstand stopt. De pontverbinding tussen NDSM en Amsterdam CS ligt op 15 minuten loopafstand.
Per auto is het object via de ringweg A10 (afslag S118) binnen enkele minuten bereikbaar. De binnenstad van Amsterdam bereikt u binnen 10 minuten via de S1118 en IJtunnel (S116).

HUUROVEREENKOMST
Voor de vastlegging van de afspraken tussen huurder en verhuurder maken wij gebruik van de modellen van ROZ. De huurtermijnen zijn afhankelijk van de afspraken tussen partijen.

AANVAARDING
In overleg.

BTW
Uitgangspunt is een omzet belaste verhuur. Indien huurder geen BTW-belaste prestaties verricht, kan verhuurder een nader te bepalen BTW-compensatie in rekening brengen.

SERVICEKOSTEN
Huurder wordt zelf contractant bij de betreffende nutsbedrijven voor de levering van onder andere gas, water en elektra.

VOORBEHOUD
De ruimte wordt aangeboden onder voorbehoud goedkeuring en gunning verhuurder.

DISCLAIMER
Alle gepresenteerde informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Niettemin aanvaarden wij en de opdrachtgever geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden. Elke vorm van aansprakelijkheid voor eventuele schade, direct dan wel indirect, als gevolg van de aangeboden informatie, wordt dan ook door ons en de opdrachtgever uitdrukkelijk afgewezen. Het is uitsluitend bedoeld als uitnodiging tot het uitbrengen van een bod c.q. in onderhandeling te treden.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 170 per square meter per year
Service charges
€ 30 per square meter per year (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
2003

Surface areas

Area
500 m² (units from 250 m²)

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, built-in fittings, elevators, windows can be opened, cable ducts, modular ceiling, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
A 0.79

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, subway station in 2000 m to 3000 m, Dutch Railways Intercity station in 2000 m to 3000 m, motorway exit in 1000 m to 1500 m and Tram stop in 5000 m or more

Parking

Parking spaces
4 uncovered parking spaces
Parking costs
From € 2,000,- per lot per year (21% VAT applies)

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

tt. Vasumweg 122-124

€ 170 /m²/year