Stadhouderskade 55 1072 AB Amsterdam

Rental price on request

Description

Object
Stadhouderskade 55 is een representatief kantoorobject in Amsterdam met een industriële “look & feel” en een hoogwaardige afwerking. Gelegen nabij het levendige Marie Heinekenplein, vormt dit kantoorpand een markante en stijlvolle werkomgeving, ideaal voor zowel creatieve als zakelijke gebruikers.

De beschikbare kantoorruimte varieert van ca. 375 m² (tweede verdieping) tot een totaal van ca. 3.632 m² (begane grond, 1e, 2e, 3e en 4e verdieping) en is per direct beschikbaar. Dé kers op de taart is dat het pand volledig turn-key wordt opgeleverd, inclusief een ondergrondse parkeergarage met 41 plaatsen.

Locatie
Gelegen aan de rand van het centrum, direct bij De Pijp gelegen, biedt het pand uitstekende bereikbaarheid per tram, metro (Noord-Zuidlijn halte Vijzelstraat) en auto via de A10. Daarnaast bevinden de Vijzelstraat, Utrechtsestraat en diverse horecagelegenheden zich op loopafstand.

Bereikbaarheid
Door de unieke ligging in het centrum is het object zeer goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Metro en tramhaltes zijn op loopafstand. Tramlijnen 1, 7, 19 en 24 hebben hun halte voor de deur. Ook is de halte Vijzelstraat van de Noord-zuidlijn op loopafstand.
Het object is goed bereikbaar met de auto via de ring A10, afslag S110, via de Amsteldijk en de Stadhouderskade of de van Woustraat.

Te huur
Totaal ca. 3.596 m² v.v.o.
Optie 1: Totaal ca. 2.471 m² als volgt verdeeld:
Begane grond: ca. 1.288 m²
1e verdieping: ca. 1.183 m²
of
Optie 2: totaal 2.084 m² als volgt verdeeld:
Begane grond: ca. 1.288 m² v.v.o.
1e verdieping: ca. 796 m² v.v.o.
En
2e verdieping: ca. 375 m² v.v.o.
3e verdieping: ca. 375 m² v.v.o.
4e verdieping: ca. 375 m² v.v.o.
Deelverhuur vanaf ca. 375 m²

Huurprijs
Kantoorruimte: vanaf € 450,00 per m² per jaar, te vermeerderen met BTW.
Parkeerplaats: € 4.500,00 per plaats per jaar, te vermeerderen met BTW.

Parkeren
41 parkeerplaatsen in de onderliggende parkeergarage

Opleveringsniveau
- industriële ‘look en feel’
- te openen ramen
- moderne LED verlichtingspanelen
- bel-intercom
- keuken
- vergaderruimten
- Douche
- Toiletten
- Glasvezel

Servicekosten
€ 65,00 per m² per jaar, te vermeerderen met BTW op basis van jaarlijkse nacalculatie.

Huurprijsbetaling
Huur, servicekosten en BTW per kwartaal vooruit.

Huurtermijn
In overleg, flexibel bespreekbaar

Huurprijsaanpassing
Jaarlijks op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks alle huishoudens (2015=100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Opzegtermijn
Twaalf maanden.

Zekerheidsstelling
Een bankgarantie ter grootte van drie manden huur, servicekosten en BTW.

Huurcontract
Huurovereenkomst op basis van het standaardmotel van de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ) model februari 2015.

Beschikbaar
Per direct.

Voorbehoud
Deze informatie is geheel vrijblijvend en houdt slechts een uitnodiging in tot het doen van een voorstel.

Meer informatie
Van Dijk & ten Cate Vastgoedadviseurs B.V.
De Boelelaan 7 “Officia I”
1083 HJ AMSTERDAM
020-4423060

email:

Features

Transfer of ownership

Rental price
Rental price on request
Service charges
€ 65 per square meter per year
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
Before 1906

Surface areas

Area
3,596 m² (units from 375 m²)

Layout

Number of floors
4 floors
Facilities
Air conditioning, mechanical ventilation, peak cooling, built-in fittings, elevators, windows can be opened, cable ducts, modular ceiling, toilet, pantry, heating and room layout

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park, office park, town center, shopping center, furniture boulevard, in residential district, rural area, railway station site, harbour area, on navigable waterway, indoor shopping center, peripheral retail location and large-scale retail location
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in less than 500 m, subway station in less than 500 m, subway junction in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in less than 500 m, motorway exit in less than 500 m, Tram stop in less than 500 m and tram junction in less than 500 m

Parking

Parking spaces
41 covered parking spaces
Parking costs
From € 4,500,- per lot per year (21% VAT applies)

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.