• New

tt. Vasumweg 58-A 1033 SC Amsterdam

€ 2,300 p/mo.

Description

Werkruimte te huur aan de TT Vasumweg
Aan de TT Vasumweg verhuurt UNITZ bedrijfsruimte in The Curve: een opvallend ellipsvormig gebouw met vloeiende rondingen en immense glaspartijen. Een robuust, transparant en vooral opvallend ontwerp, pal voor het NDSM-terrein. Wie een kantoor huurt in Amsterdam Noord in The Curve, maakt een statement op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen. The Curve heeft namelijk een laag energieverbruik, mede dankzij de uitstekende isolatie en driedubbel glas. Maar vooral door de eigen warmte-koudeopslag (WKO), die gebruikmaakt van een luchtbehandelingskast met warmteterugwinning. De kwaliteit van het binnenklimaat is dan ook bijzonder goed te noemen. Net als andere kantoorruimtes van UNITZ zijn ook hier de indelingsmogelijkheden flexibel. Beton en staal geven de kantoren een robuuste en industriële uitstraling, terwijl de glaspartijen de ruimte baden in natuurlijk licht. Alleen nog een tafel en een stoel toevoegen en u kunt aan de slag. Alle kantoren worden turnkey opgeleverd. Alle huurders kunnen gebruikmaken van de gemeenschappelijke ruimtes zoals een vergaderruimte en een pantry. De entree is voorzien van een bemande receptie.

Verhuurbare vloeroppervlakte
Unitz | Metrage| Prijs
Unit 3.5| 108 m² | € 2.300,-*| beschikbaar september-oktober 2026
* Prijs per maand, te vermeerderen met btw

Parkeren
The Curve beschikt over 88 parkeerplaatsen op eigen terrein, voorzien van diverse elektrische laadpunten om je auto op te laden. Je kunt hier parkeerplaatsen huren, zodat je altijd een plek hebt. Er is ook een ruime fietsenstalling. Parkeren in de openbare ruimte is (nog) gratis.

Bereikbaarheid
Per auto
Het gebouw is met de auto goed bereikbaar via Ringweg A-10, afslag S109-S110 en S112.
Per OV
Met het openbaar vervoer is ‘The Curve’ ook goed bereikbaar via de metro en met de buslijnen 35, 37, 38, 91 en 94. Het veerpontje (NDSM werfveer) vaart regelmatig van en naar Amsterdam Centraal Station en meert aan op circa 10 minuten loopafstand van ‘The Curve’.

Servicekosten
€ 90,- per m² per jaar.

Indexering
Jaarlijks, op basis van de consumentenprijsindex (CPI) 2015=100, reeks alle huishoudens, zoals gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Opleveringsniveau
– representatieve entree;

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 2,300 per month
Service charges
€ 90 per square meter per year
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
2011

Surface areas

Area
108 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Built-in fittings, elevators, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Office park

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.