Fred. Roeskestraat 97-A 1076 EC Amsterdam

Rental price on request

Description

Kantoorobject “Handel” is gelegen aan de Fred. Roeskestraat 97, op steenworp afstand van de Zuidas in Amsterdam. Het is een uniek kantorencomplex met een moderne evenals creatieve uitstraling. Het gebouw bestaat uit drie paviljoens met veel natuurlijke daglichttoetreding en hoge plafonds. De installaties in het zicht geven het geheel het een “industrieel chique” uitstraling. De paviljoens zijn aan de achterzijde aangesloten op een ruim opgezette gangzone. In deze gangzone bevinden zich o.a. vergaderfaciliteiten en informele overlegplekken welke een prettige flexibele schil vormen buiten de eigen ruimtes van de gebruikers. Onder het gebouw is een parkeergarage gesitueerd.

Beschikbaarheid
Voor de verhuur is momenteel ca. 1.589 m² v.v.o. kantoorruimte beschikbaar, als volgt verdeeld:

Paviljoen 1 - Begane grond
Ca. 261 m² v.v.o.

Paviljoen 1 - 1e & 2e verdieping
Ca. 428 m² v.v.o.

Paviljoen 2 - Begane grond
Ca. 185 m² v.v.o.

Paviljoen 3 -Begane grond
Ca. 323 m² v.v.o.

Paviljoen 3 -1e & 2e verdieping
Ca. 392 m² v.v.o.

In de ondergelegen parkeergarage is archiefruimte beschikbaar van 38,4 m².

Huurtermijn
5 jaar.

Aanvaarding
Per direct.

Huurprijs
€ 250,- tot € 510,- per m² v.v.o. per jaar, te vermeerderen met BTW.

Servicekosten
€ 106,- per m² v.v.o. per jaar, te vermeerderen met BTW.

Parkeren
Parkeerratio is 1:120
€5.600,- per plek per jaar, te vermeerderen met BTW.

Bereikbaarheid
Handel is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Vanaf NS Station Zuid (WTC) zijn er directe treinverbindingen naar Schiphol, Amsterdam Amstel en Utrecht. Daarnaast is tramlijn 24, naar Centraal en VU medisch centrum, op loopafstand.
Het gebouw ligt direct aan de Ringweg A10 Zuid, bij afslag S108. Vanaf deze locatie zijn Amsterdam Zuid en het centrum eenvoudig te bereiken.

Features

Transfer of ownership

Rental price
Rental price on request
Service charges
€ 106 per square meter per year (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
2015

Surface areas

Area
1,589 m² (units from 185 m²)

Layout

Number of floors
2 floors

Energy

Energy label
A