• New

Sarphatistraat 650 1018 AV Amsterdam

€ 295 /m²/year

Description

Aan de Sarphatistraat in Amsterdam wordt deze hoogwaardige en turn-key kantoorruimte van circa 498 m² aangeboden in de karakteristieke Oranje-Nassau Kazerne. Dit rijksmonument combineert historische charme met hedendaags comfort en beschikt over hoge plafonds, grote raampartijen en een eigen entree. Gelegen in de levendige Plantagebuurt, met diverse voorzieningen op loopafstand, betreft dit een instapklare kantooroplossing op een uitstekend bereikbare locatie.

Naam gebouw
Oranje-Nassau Kazerne.

Adres
Sarphatistraat 650.

Stad
Amsterdam.

Buurt
Plantagebuurt.

Beschikbaarheid
498 m² turn-key kantoorruimte.

Deelverhuur mogelijk vanaf
n.v.t.

Aantal parkeerplaatsen
In overleg zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Bereikbaarheid per OV
Uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. In de directe omgeving bevinden zich haltes van trams 7, 9, 10 en 14 en buslijnen 22 en 43. Tevens liggen station Amsterdam Muiderpoort en metrostation Weesperplein nabij. Amsterdam Centraal Station is binnen circa 13 minuten bereikbaar.

Beschikbaar per
Per direct.

Opleverniveau
De kantoorruimte wordt turn-key opgeleverd en verkeert in goede staat van onderhoud, onder andere voorzien van:
• Eigen entree en voordeur;
• Meerdere meetingrooms;
• Pantry’s;
• Toiletgroep(en).

Faciliteiten
De kantoorruimte is gelegen in een representatief rijksmonument met hoge plafonds, grote raampartijen en veel daglicht. In de directe omgeving bevinden zich diverse horeca, hotels en voorzieningen.

Internet
Glasvezelaansluiting aanwezig.

Energielabel
Niet van toepassing (rijksmonument).

Minimale huurtermijn
In nader overleg.

Huurprijs kantoorruimte
€ 295,- per m² per jaar, te vermeerderen met BTW.

Servicekosten
€ 25,- per m² per jaar, op basis van een verrekenbaar voorschot.

De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 295 per square meter per year
Service charges
€ 25 per square meter per year (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
1810

Surface areas

Area
498 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Facilities
Mechanical ventilation, built-in fittings, windows can be opened, cable ducts, toilet, pantry, heating and room layout

Energy

Energy label
Not available

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Sarphatistraat 650

€ 295 /m²/year