Weidehek 83 4824 AT Breda

€ 725 p/mo.

Description

Het betreft een vrijstaand bedrijfsobject op bedrijventerrein Achter Emer. Het object bestaat uit verschillende bedrijfsruimten en kantoren.

Op dit moment is er een kantoorruimte van circa 60 m² op de hoek begane grond te huur.

De ruimte heeft een eigen entree, pantry, dubbele toiletgroep, LED verlichting en airconditioning.

Per auto:
Het bedrijventerrein Emer-Noord is gelegen op het grote centrale bedrijventerrein in het noorden van Breda, tussen de wijken Haagse Beemden en Hoge Vucht. De bereikbaarheid is uitstekend te noemen mede door de aansluiting naar de A16 (Rotterdam-Antwerpen, circa 5 minuten) en de A27 (Utrecht-Breda, circa 10 minuten).

Per OV:
Voor specifieke informatie omtrent het openbaar vervoer verwijzen wij naar 9292.

De aangeboden ruimte heeft een totaal gebruiksoppervlak van circa 60 m² gelegen op de begane grond.

Op het voorterrein en achter terrein zijn enkele parkeerplaatsen beschikbaar. Parkeren langs de openbare weg behoort tot de mogelijkheden.

Het object zal in huidige staat worden opgeleverd, onder andere voorzien van;
- zelfstandige entree;
- systeemplafonds met LED inbouwverlichtingsarmaturen;
- airco-unit;
- dubbele toiletruimte;
- pantry.

Bestemmingsplan “Emer Hintelaken” heeft dit gebouw de bestemming ‘Bedrijventerrein’. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor of de website omgevingswet.overheid raadplegen.

Huurprijs: EUR 725,- per maand te vermeerderen met BTW.

Servicekosten: EUR 125,- per maand te vermeerderen met BTW t.b.v. verbruik van gas, water en elektra.

Huurprijsaanpassing: Jaarlijks, op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks CPI-Alle Huishoudens (2015 = 100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Huurtermijn: 3 jaar.

Verlengingstermijn: 3 jaar.

Opzegtermijn: 12 maanden.

Aanvaarding: In overleg.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 725 per month
Service charges
€ 125 per month (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
2000

Surface areas

Area
60 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, windows can be opened, modular ceiling, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
A+

Surroundings

Location
Business park