De Drift 3 9203 GG Drachten

  • New
€ 1,950 p/mo.

Description

Te huur!

Dit prachtige monumentale pand uit 1902, gelegen op mooie zichtlocatie in hartje centrum van Drachten, is volledig gerenoveerd en mag bestemming-technisch voor verschillende doeleinden worden gebruikt. De ruimte is voorzien van een pantry, severruimte/archief en diverse kantoorvertrekken. Het geheel bevindt zich in zeer goede staat en heeft een representatieve uitstraling.

Oppervlakten
De ruimte is ca. 155 m² v.v.o. groot en bestaat uit een grote ontvangstruimte met balie, drie spreek-/behandelkamers van respectievelijk ca. 25 m², 25 m², en 28 m², en een pantry / kantine-ruimte.

Voorzieningen
De kantoorruimte wordt zeer compleet opgeleverd, met onder meer de navolgende voorzieningen:
- cv installatie met radiatoren;
- systeemplafond met ledverlichting,
- kabelgoten, server-/patchkast;
- luchtbehandeling;
- glasvezelaansluiting;
- toiletgroep;
- pantry voorziening;

Huurprijs
De huurprijs bedraagt € 1.950,- per maand, exclusief BTW.

Aanvaarding
Beschikbaar per 1 juli 2026, mogelijk in overleg eerder.

Huurtermijn
In overleg

Opzegtermijn
6 maanden.

Bestemming
'Centrum', detailhandel en dienstverlening, bedrijven onder de categorie 1 en 2, horecabedrijven categorie 1, kantoordoeleinden, maatschappelijke voorzieningen en wonen.

Indexering
Jaarlijks conform CPI indexcijfer alle huishoudens (2015=100).

Betaling
Per maand vooruit.

Zekerheidsstelling
Waarborgsom of bankgarantie ter grootte van drie maanden huur, vermeerderd met servicekosten en BTW.

Deze informatie is geheel vrijblijvend en niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een voorstel. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Onderhandelingen en verhuur vinden dan ook pas plaats onder het uitdrukkelijke voorbehoud van het verkrijgen van definitieve goedkeuring van verhuurder.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 1,950 per month
Service charges
No service charges known
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
Before 1906

Surface areas

Area
170 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Mechanical ventilation, built-in fittings, windows can be opened, cable ducts, modular ceiling, toilet, pantry, heating and room layout

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Town center