Wijkermeerstraat 9-A 2131 HB Hoofddorp

  • New
€ 165,500 v.o.n.
Eyecatcher Te koop: 10 commerciële units in nieuwbouwproject Honk, Hoofdorp

Description

Op de begane grond van het in ontwikkeling zijnde appartementencomplex HONK in Hoofddorp worden 10 commerciële units TE KOOP aangeboden.

Er zijn verschillende combinaties beschikbaar. Metrages variëren van kleine, ZELFSTANDIGE UNITS van ca. 52 m² tot een grote, GEKOPPELDE UNIT van ca. 104 of 155 m².

De plek biedt alle ruimte voor de kleinschalige MKB-er of ZZP-er om te ondernemen! Van een kleinschalige praktijkruimte, professionele dienstverlener, representatieve kantoorruimte tot een bruisende winkel of showroom. De mogelijkheden zijn eindeloos!

Opzet:
HONK is een nieuw woonproject bestaande uit 4 moderne woongebouwen met ruim 130 koopappartementen in diverse groottes.
In het project komt stoere architectuur en groen design naadloos samen. Het verhoogde groene dakpark, de autoluwe opzet en de gemeenschappelijke buitenruimte die het gebied doorkruist, zorgen voor een prettige woon- en werkomgeving: stedelijk, maar toch ruimtelijk.

De commerciële units zijn gelegen aan de straatzijde van het appartementencomplex, te weten in de zuidelijke plint van gebouw Hongkong en Kaapstad. De units zijn energiezuinig, klimaatvriendelijk, geluidsdicht en flexibel in te richten ofwel met elkaar te combineren.

Locatie:
HONK maakt deel uit van Het Nieuwe Noord, de grote transformatie van Hoofddorp Noord. Wat nu nog een bedrijventerrein is, wordt de komende jaren ontwikkeld tot een levendige, groene stadswijk met een mix van wonen, werken en ontspannen.

Met meer ruimte voor fietsers en voetgangers, duurzame nieuwbouw en veel aandacht voor groen ontstaat hier een toekomstbestendige woonomgeving. HONK is een van de eerste projecten binnen deze ontwikkeling en zet direct de toon: modern, autoluw en verbonden met de natuur.

HONK bestaat uit unieke woongebouwen met wereldse namen: Hongkong, Oslo, New York en Kaapstad. Samen vormen hun voorletters de naam HONK - een knipoog naar de super centrale ligging en internationale connecties van Hoofddorp.

Bereikbaarheid:
Hoofddorp vormt het centrale hart van de Haarlemmermeer waar winkelen, werken, wonen, uitgaan en cultuur uitstekend gecombineerd kunnen worden.

De commerciële units van HONK bevinden zicht op een centraal gelegen locatie in Hoofddorp en zijn per auto op slechts 2 minuten gelegen van de op- en afrit van de N201 vanwaar een uitstekende bereikbaarheid naar o.a. Luchthaven Schiphol.

In no time op je bestemming.
- Trein – Slechts 4 minuten naar Schiphol, minder dan 20 minuten naar Amsterdam of Haarlem.
- Auto – Directe aansluiting op de N201 en A4, met snelle routes naar de rest van de Randstad.
- Fiets – Moeiteloos naar het centrum van Hoofddorp, het station en omliggende natuurgebieden.

De Wijkermeerstraat krijgt een autoluw karakter, met een lagere snelheid en meer ruimte voor fietsers en voetgangers. Parkeren doe je ondergronds in de parkeergarage of direct op straat. Bezoekers parkeren in het openbaar gebied.

Opleveringsniveau:
De units worden casco opgeleverd op basis van de volgende uitgangspunten:
- 1 meterkast per commerciële ruimte (3x35A aansluiting + data);
- Kozijnen, ramen en deuren van aluminium;
- Buitengevelkozijnen voorzien van HR++ glas;
- Betonnen vloer (onafgewerkt);
- Binnenwanden en kolommen zijn niet afgewerkt;
- Leidingschacht tot dakvlak 600 mm x 1.000 mm;
- Riool aansluiting;
- Afleverset “Vaanster”, standaard aansluiting t.b.v. warmte, koeling en warm water.

Bestemming:
Ter plaatse van de aanduiding ‘gemengd’: op de begane grond voor wijkondersteunende voorzieningen, maatschappelijke dienstverlening, gezondheidsvoorzieningen, publiekgerichte kantoren en bedrijvigheid categorie 1 of naar aard en omvang vergelijkbare activiteiten als categorie 1, met dien verstande dat geen horeca is toegestaan.

Voor de volledige tekst, exacte en actuele voorwaarden, alsmede overige invullingen en het nagaan of het object voor koper geschikt is qua bestemming kunt u contact opnemen met de makelaar, de ontwikkelaar en de gemeente Hoofddorp.

Beschikbaarheid / prijzen:
GEBOUW Hongkong
- Unit 1 - 51,8 m² | € 167.000,- | hoekunit
- Unit 2 - 51,8 m² | € 165.500,- | tussenunit
- Unit 3 - 51,8 m² | € 167.000,- | hoekunit

GEBOUW Kaapstad
- Unit 113 - 51,8 m² | € 174.500,- | hoekunit
- Unit 114 - 51,8 m² | € 167.000,- | hoekunit
- Unit 115 - 51,8 m² | € 165.500,- | tussenunit
- Unit 116 - 51,8 m² | € 165.500,- | tussenunit
- Unit 117 - 51,8 m² | € 165.500,- | tussenunit
- Unit 118 - 51,8 m² | € 165.500,- | tussenunit
- Unit 119 - 51,8 m² | € 167.000,- | hoekunit

Prijzen zijn excl. 21% BTW en vrij op naam, hetgeen betekent dat er geen overdrachtsbelasting is verschuldigd.

PARKEERPLAATS
In de overdekte parkeergarage (onder het dakpark) wordt per commerciële unit 1 parkeerplaats toegewezen. De koopsom van 1 parkeerplaats bedraagt € 26.000,- excl. BTW en is niet inbegrepen in de koopsom van de commerciële units.

HONK is een ontwikkeling van Vastbouw Groep.
Voor meer informatie, documentatie en/of eventuele vragen kunt u contact opnemen met Blauwman Bedrijfsmakelaars, tel.: 020-215 8800.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 165,500 vrij op naam (construction period interest rate applies)
Service charges
No service charges known
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Alternative use(s)
Consulting rooms
Building type
Resale property
Year of construction
Currently under construction

Surface areas

Area
155 m² (units from 52 m²)
Plot size
6,094 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Windows can be opened

Energy

Energy label
Not required

Surroundings

Location
Business park and in residential district
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in 2000 m to 3000 m, Dutch Railways Intercity station in 2000 m to 3000 m and motorway exit in 2000 m to 3000 m
Local facilities
Bank in 500 m to 1000 m, recreation in less than 500 m, restaurant in less than 500 m and retail outlet in less than 500 m

Parking

Parking spaces
10 covered parking spaces
Parking costs
From € 26,000,- per lot per year (21% VAT applies)