Cargadoorweg 4-A 6541 BT Nijmegen

€ 750 p/mo.

Description

Op steenworp afstand van de nieuwe brug "De Oversteek" gelegen, nette kantoorruimte op de 1e verdieping voorzien van een royaal dakterras.

Vloeroppervlaktel circa:
Kantoorruimte: ca. 125 m2 verdeeld over hal, keuken, badkamer, toilet, 3 kantoorkamers en royaal dakterras.
Het gehuurde is bereikbaar via de entree aan de zijkant van het object.

*Deelverhuur behoord NIET tot de mogelijkheden.

Opleveringsniveau:
Het gehuurde wordt in huidige staat opgeleverd.

Parkeren:
Vrije parkeerplaatsen aan de kant van de weg.

Bestemming:
Kantoorbestemming.

Huurprijs:
€. 750,- per maand excl. BTW .

Indien de BTW niet kan worden verrekend dan zal de huurprijs met een nader vast te stellen bedrag worden verhoogd.

Aanvaarding:
In overleg.

Bereikbaarheid:
Zeer goed bereikbaar via bus, auto of fiets.

Huurtermijn:
In overleg.

Huurbetaling:
Per maand vooruit.

Zekerheidsstelling:
Bankgarantie 3 maanden huur.

Huurindexatie:
De huurprijs zal jaarlijks, voor het eerst een jaar na de ingangsdatum van de overeenkomst worden aangepast op basis van het consumentenprijsindexcijfer (CPI) reeks CPI- Alle huishoudens (basisjaar 2006 = 100) gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de statistiek.

Huurovereenkomst:
Op basis van het standaardmodel van de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ), zoals gehanteerd door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerend goed (NVM), model kantoren in de zin van artikel 7:230 BW.

Bijzonderheden:
Eventuele huurtransacties dienen ter goedkeuring te worden voorgelegd aan opdrachtgever c.q. eigenaar van het gebouw. Tot deze goedkeuring verleend is, zijn alle uitgebrachte aanbiedingen geheel vrijblijvend. De genoemde oppervlaktes zijn niet conform de richtlijnen van de NEN 2580 gemeten, maar in het werk ingemeten.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 750 per month
Service charges
No service charges known
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Construction period
2001-2010

Surface areas

Area
125 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, built-in fittings, windows can be opened, toilet, pantry, heating and room layout

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park