Zuideinde 1 7875 CC Exloo

€ 795,000 k.k.

Description

Vrijstaande woning met groepsaccommodatie en Bed & Breakfast (7 kamers met eigen sanitair).

Wilt u fraai vrijstaand wonen met een Bed & Breakfast of groepsaccommodatie? Dit aangeboden object biedt alle mogelijkheden! In het zakelijke gedeelte bevinden zich maar liefst 7 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel) zijn. Het is eventueel ook geschikt voor wonen met een praktijkruimte of een kantoor aan huis, dubbele bewoning of mantelzorg!.

De toegestane activiteit (bestemming) is gemengd. Binnen deze activiteit is wonen toegestaan (niet zijnde wonen t.b.t. het bedrijf). Hierdoor is er een 100% financiering mogelijk! Het is werkelijk fantastisch gelegen aan de rand van het dorp, in het hart van “Unesco Global Geopark de Hondsrug”, te midden van bos, heide, landerijen, weilanden en met een schitterend uitzicht over de es met prachtige glooiingen van het landschap. Het geheel is gelegen op 1.135 m2 eigen grond op loopafstand van alle benodigde (dagelijkse) voorzieningen.

Korte samenvatting van het aangebodene:
Het betreft een prachtig gesitueerde vrijstaande woning met aangebouwde groepsaccommodatie waarin zich 6-7 kamers bevinden die alle voorzien zijn van eigen sanitair (douche, toilet en wastafel). De accommodatie is geschikt voor groepen van circa 18-21 personen.

Aantal kamers/bedden: 6-7 kamers, met 18-21 bedden. Alle kamers zijn voorzien van eigen sanitair (douche, toilet en wastafel). Er is een luxe kamer tweepersoons kamer op de begane grond, die niet standaard bij de verhuur van de groepsaccommodatie inbegrepen is, maar desgewenst er extra bij kan worden gehuurd. Vandaar dat er in principe sprake is van 6 kamers en dus eventueel een 7e die ook voor de woning gebruikt kan worden.

Voorzien van diverse opstallen, waaronder:

Een vrijstaande woning met kantoorruimte en een slaapkamer met badkamer (slaapkamer 5 van de groepsaccommodatie) op de begane grond en op de verdieping o.a. 4 slaapkamers en een badkamer;

De groepsaccommodatie. Op de begane grond zijn er 4-5 slaapkamers en op de verdieping zijn er 2 slaapkamers;

Opslagruimte

Infrastructurele voorzieningen, bestaande uit: Onder andere de verharde parkeerplaatsen, bebording, het terras, oriëntatieverlichting, internet en de nutsvoorzieningen.

Recreatieve voorzieningen, bestaande uit: In de groepsaccommodatie bevindt zich een verblijfsruimte (circa 60 m²) met een eet- en een zitgedeelte. Hier zijn een onder andere een TV, radio, dvd-speler en spelletjes beschikbaar

Bedrijfsinventaris: Het betreft een bedrijfsgerelateerd vastgoedobject dat beoordeeld is op basis van het handelspotentieel. Voor dit soort objecten houdt dat in dat zaken als een klantenbestand en bedrijfsinventaris onlosmakelijk verbonden zijn aan het vastgoed. Deze zaken maken daarom deel uit van het aangebodene

Overige zaken: De toegestane activiteit (bestemming) is gemengd. Binnen deze activiteit is wonen toegestaan (niet zijnde wonen t.b.t. het bedrijf). Er is dus sprake van een woonbestemming, hierdoor is een 100% financiering mogelijk, mits er voldoende inkomen aanwezig is van buitenaf (die geen betrekking heeft op het aangebodene)

Indeling
Woning:
Entree, hal met trapopgang (trapkast en kelder), toilet, woonkamer met serre, open haard en open keuken, kantoorruimte / bijkeuken en binnendoor naar de groepsaccommodatie.

De groepsaccommodatie.
Ruime kelder, verder een ruime recreatieruimte met bedrijfskeuken, 5 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel). Besloten tuin.

Eerste verdieping
Woning:
Overloop, 4 slaapkamers, badkamer (douche, toilet en wastafel) en berging (technische ruimte)

De groepsaccommodatie.
Overloop, 2 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel), toilet en bergruimte.

Tuin
Besloten tuin

Bijzonderheden
Uniek woon-/werkobject

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 795,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Tourism & leisure
Building type
Resale property
Year of construction
1957

Surface areas

Plot size
1,135 m²

Layout

Living space
Present (attached, 150 m²)

Energy

Energy label
C

Surroundings

Accessibility
Bus stop in less than 500 m
Local facilities
Bank in less than 500 m, recreation in less than 500 m, restaurant in 500 m to 1000 m and retail outlet in 500 m to 1000 m

Parking

Parking spaces
10 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Zuideinde 1

€ 795,000 k.k.