• New

Dapperstraat 32-B 1093 BW Amsterdam

€ 2,350 p/mo.

Description

Dapperstraat 32 B

De Drie Dappertjes

Op de hoek van de Dapperstraat en de Commelinstraat wordt een frisse, lichte, casco winkelruimte te huur aangeboden. De winkel is gelegen direct aan de Dappermarkt in Amsterdam Oost gelegen en maakt onderdeel uit van het woon-/werkgebouw De Drie Dappertjes.

De open ruimte beslaat circa 66 m² VVO en beschikt over een breed glazen front met een lengte van ruim negen meter aan de ene zijde en een lengte van ruim zes meter aan de andere zijde. Er is een vrije hoogte van circa drie meter en een grote schuifpui. Dankzij het grote glasoppervlak is bijzonder veel natuurlijk licht aanwezig in de ruimte.

De winkel leent zich uitstekend voor de kleinschalige winkelier die veel waarde hecht aan een zicht locatie met een centrale ligging in Amsterdam. Horeca is niet toegestaan.

Gebouw
De winkelruimte is gelegen op de begane grond van één van de drie woon-/werkgebouwen van de zogeheten ‘De Drie Dappertjes’. Deze drie gebouwen zijn gelegen op een steenworp afstand van elkaar rondom de Dapperstraat. Architect Hans van Heeswijk heeft het hoekpand – waar de winkelruimte onderdeel van uitmaakt - ontworpen. Het pand is voorzien van metalen gevelplaten met daarop de beroemde versregel van J.C. Bloem: ‘Domweg gelukkig, in de Dapperstraat’. Vanwege hun gedurfde architectuur, die sterk afwijkt van de omgeving maar daar toch niet lelijk mee contrasteert, hebben de gebouwen deze bijnaam gekregen.

Buurt + hotspots
De winkelruimte bevindt zich aan de Dapperstraat, een levendige straat met -naast de beroemde Dappermarkt (6 dagen per week)- een breed aanbod aan winkels, horeca en voorzieningen in Amsterdam Oost. De nabijgelegen Linnaeusstraat biedt diverse populaire horecagelegenheden, zoals Louie Louie, de Biertuin en Café Kuijper. Artis, het Tropenmuseum en het Oosterpark liggen eveneens in de nabije omgeving.

Bereikbaarheid
De bereikbaarheid per openbaar vervoer is goed. Op loopafstand bevinden zich Station Muiderpoort evenals diverse haltes van tramlijnen 1, 3, 7, 14 en 19. Ook met de auto is de de Dapperstraat goed te bereiken via de Ringweg A10 (afslagen S-112 t/m S-114) als ook vanuit Amsterdam-Noord via de IJtunnel.

Parkeergelegenheid
Parkeren is mogelijk op de openbare weg middels betaling of een vergunningensysteem. Informatie over voorwaarden en mogelijkheden voor verkrijging van een (bedrijfs-)vergunning en eventuele wachttijd is op te vragen via de gemeente Amsterdam.

Huurtermijn
Vijf jaar met eenmalig een verlengingsperiode van vijf jaar. Daarna wordt deze vervolgd voor een periode van onbepaalde tijd.

Bijzonderheden
• hoekligging op zicht locatie
• veel daglichttoetreding wegens grote raampartijen
• direct aan de Dappermarkt gelegen
• casco oplevering
• energielabel C

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 2,350 per month
Service charges
€ 18 per month (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Retail outlet
Building type
Resale property
Construction period
1991-2000

Surface areas

Area
66 m²
Sales floor area
66 m²
Front width
15 m
Plot size
66 m²

Layout

Number of floors
1 floor

Energy

Energy label
C

Surroundings

Location
In residential district
Shopkeepers' association contribution
No
Socio-economic classification
B1

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Dapperstraat 32-B

€ 2,350 p/mo.