Stationsstraat 33 7391 EH Twello

€ 300,000 k.k.

Description

Commerciële ruimte op een unieke zichtlocatie tegenover station Twello

Ondernemen op een plek waar dagelijks reuring, bereikbaarheid en zichtbaarheid samenkomen? In het nieuwbouwproject Het Perron bieden wij een hoogwaardige commerciële ruimte van circa 90 m² op de begane grond aan. Gelegen direct tegenover het NS-station en aan de entree van het centrum van Twello, vormt deze locatie een uitstekende basis voor een succesvolle onderneming.

De ruimte beschikt over een prominente ligging met veel daglicht en een representatieve uitstraling. Dankzij de bestemming Centrum 1 zijn de gebruiksmogelijkheden breed. Zo is de ruimte onder andere geschikt voor detailhandel, dienstverlening, kantoor, maatschappelijke voorzieningen en horeca tot en met categorie 2.

Stelt u zich een eigentijdse koffiebar, ambachtelijke lunchzaak, stijlvolle winkel of modern kantoor voor: een plek waar reizigers, inwoners en bezoekers elkaar ontmoeten. De combinatie van een constante passantenstroom, uitstekende bereikbaarheid en de nabijheid van het centrum maakt deze locatie bijzonder aantrekkelijk.

Op slechts enkele minuten lopen bevinden zich de winkels, supermarkten en horecagelegenheden van Twello. Bovendien zijn de snelwegen A1 en A50 binnen korte tijd bereikbaar, waardoor ook de regionale bereikbaarheid uitstekend is.

Bent u op zoek naar een toekomstbestendige bedrijfsruimte op een markante locatie? Neem dan contact met ons op voor meer informatie over deze unieke commerciële ruimte in nieuwbouwproject Het Perron.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 300,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Retail outlet with showroom
Building type
Resale property
Year of construction
Currently under construction

Surface areas

Area
90 m²
Sales floor area
90 m²
Plot size
99 m²

Layout

Number of floors
1 floor

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Town center and railway station site
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in less than 500 m and motorway exit in 500 m to 1000 m
Shopkeepers' association contribution
No

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Stationsstraat 33

€ 300,000 k.k.