• New

Waterkeringsweg 30-A 1785 HW Den Helder

€ 335,000 k.k.

Description

Prachtige praktijkruimte te koop, thans nog in gebruik als praktijkruimte voor fysiotherapie, maar voor deze gebruiker is het te klein geworden!

De totale ruimte omvat ± 213m² en is keurig netjes afgewerkt, voorzien systeemplafond met ledverlichting, mooie vloeren, 2 toiletten, een ruime entree, wachtruimte, 4 behandelkamers, een kantoor en een grote oefenzaal.
Tevens toegang tot een achtertuin/plaats van ± 45m² en aan de voorzijde een hele grote voortuin ± 300m².

Een andere mogelijkheid is het ombouwen tot 2 appartementen of een heel groot appartement!
De bestemming wonen heeft het al, maar er zal bij de gemeente Den Helder een omgevingsvergunning aangevraagd moeten worden. We hebben voor de ombouw tot 2 appartementen een opzet gemaakt.

Heeft u interesse in dit mooie pand neem dan contact op met ons kantoor 0223-612230 of

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 335,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Health care institution
Building type
Resale property
Year of construction
2003

Surface areas

Area
213 m²

Energy

Energy label
A++

Surroundings

Location
In residential district
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in 500 m to 1000 m and motorway exit in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Waterkeringsweg 30-A

€ 335,000 k.k.