Badweg 17 9166 ND Schiermonnikoog

  • Nieuw
€ 4.995.000 k.k.

Omschrijving

Ondernemen op Werelderfgoed!

Op het noordoostelijkste bewoonde stukje van Nederland, waar rust, natuur en gastvrijheid samenkomen staat jullie nieuwe onderneming klaar. Hotel Duinzicht, een buitengewoon restaurant en hotel, gebouwd in 1913, op het idyllische Waddeneiland Schiermonnikoog.

Het hotel aan de Badweg is een begrip tot ver buiten de landsgrenzen. Meer dan 300.000 toeristen, goed voor vele honderdduizenden hotelovernachtingen op het eiland, fietsen of lopen jaarlijks erlangs. Op weg naar het strand of de duinen, en op de terugweg, precies voordat je het dorp weer inkomt.

Een ideale plek om het zonnige terras even uit te puffen, of juist af te spreken vóór vertrek naar een van de vele uitjes op en rond het strand. Een drankje, lunch, diner; bij Duinzicht zit je altijd goed.

Faciliteiten
Het geheel biedt een unieke combinatie van restaurant, hotel, zaal en ontspanningsfaciliteiten. Met 40 hotelkamers, waaronder bijzondere tuinkamers, een gezellig café-restaurant, sauna, vergader-accommodatie en fraaie zonneterrassen, is dit object veelzijdig en aantrekkelijk voor een breed publiek. Ook zijn er ontwikkelmogelijkheden ten aanzien van de achtergelegen hotelkamers. Vraag hiervoor meer informatie op bij de makelaar.

Gastvrijheid en ervaring
Met een indrukwekkende score van 8.5 op Hoteliers.com is het hotel een ware topper op het eiland. De tevredenheid van gasten spreekt boekdelen over de kwaliteit en dienstverlening. Het is aan jullie om dat succes na overname verder uit te bouwen. En om actief deel uit te gaan maken van de betoverende sfeer van Schiermonnikoog.

Bedrijfswoning
Een hotel-restaurant als dit kan niet zonder een fraai aangrenzende bedrijfswoning. Elders op het eiland is eveneens een personeelshuis met zes slaapkamers in eigendom die in overleg tot de overname kan behoren.

Voor meer informatie neem contact op met Ingmar Bokma. Hij maakt je graag deelgenoot van alles wat dit eiland voor ondernemers te bieden heeft!

De vraagprijs is inclusief de roerende zaken.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 4.995.000 kosten koper
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Overname

Personeel
Ja

Bouw

Hoofdfunctie
Horeca
Soort horeca
Hotel (café-restaurant), luxe hotel en café-restaurant
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1913

Oppervlakten

Oppervlakte
1.920 m²
Verkoopvloeroppervlakte
1.483 m²
Perceel
4.800 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
1 bouwlaag
Gelegen op
Begane grond
Woonruimte
Aanwezig (inpandig, 125 m²)

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Bereikbaarheid
Bushalte op minder dan 500 m, busknooppunt op 5000 m of meer, metrohalte op 5000 m of meer, metroknooppunt op 5000 m of meer, NS Intercitystation op 5000 m of meer, snelwegafrit op 5000 m of meer, Tramhalte op 5000 m of meer en tramknooppunt op 5000 m of meer
Lokale voorzieningen
Bank op minder dan 500 m, ontspanning op minder dan 500 m, restaurant op minder dan 500 m en winkel op minder dan 500 m
Welstandsklasse
A1

Parkeergelegenheid

Parkeerplaatsen
4 niet-overdekte parkeerplaatsen