De Nieuwe Wetering IV 2861 GK Bergambacht

€ 205.000 v.o.n.

Omschrijving

Bedrijventerrein De Nieuwe Wetering IV te Bergambacht.

Een fantastische kans om een zelfstandige, luxe, turn key kantoorruimte te kopen en te ondernemen op één van de mooiste plekken van de Krimpenerwaard.
Direct langs de provinciale weg N210 realiseert Lekgoed BV acht zeer hoogwaardige kantoren in een representatief bedrijfsverzamelgebouw met een professionele, eigentijdse uitstraling.

De kantoren variëren van circa 61 tot 156 m² GO en zijn ontworpen met oog voor functionaliteit, energiezuinigheid en toekomstbestendigheid. Dankzij de efficiënte indeling en representatieve architectuur zijn ze zeer geschikt voor diverse kantoor- en dienstverlenende activiteiten.

Bedrijventerrein De Nieuwe Wetering IV is strategisch gelegen direct aan de N210, centraal in de Krimpenerwaard en in de nabijheid van de kernen Bergambacht en Schoonhoven.
De bereikbaarheid is uitstekend: dankzij de provinciale wegen N210 en N207 en een directe openbaar vervoerverbinding met de grote steden is het terrein goed ontsloten richting onder meer Gouda, Krimpen aan den IJssel en Rotterdam.

Het bedrijfsverzamelgebouw zal bestaan uit acht hoogwaardige nieuwbouw kantoren. Het gebouw wordt ontwikkeld met een moderne en representatieve uitstraling en zal voldoen aan de actuele eisen op het gebied van comfort en duurzaamheid. De kantoren worden tot in de puntjes afgewerkt; als koper hoef je uitsluitend nog de vloerbedekking te kopen!

Omgevingsplan/ bestemmingsplan:
Het object bevindt zich binnen het omgevingsplan Krimpenerwaard. Binnen dit omgevingsplan is het bestemmingsplan ‘De Nieuwe Wetering IV, Bergambacht’ van toepassing, dat op 19 september 2023 onherroepelijk is vastgesteld.
Indien je twijfelt of jouw beoogde bedrijfsactiviteiten passen binnen de mogelijkheden van het geldende omgevingsplan of bestemmingsplan, adviseren wij je dit ter beoordeling voor te leggen aan de gemeente Krimpenerwaard.

Kadastraal:
Het betreft thans het kadastrale perceel Bergambacht, sectie B, nummer 6263, groot 1.655 m.

Vereniging Van Eigenaren (VvE):
Het kantoorpand wordt gerealiseerd met een hoogwaardige afwerkingskwaliteit en zal worden gesplitst in afzonderlijke appartementsrechten. Voor het beheer en onderhoud van de gemeenschappelijke delen wordt een vereniging van eigenaren opgericht. Deze vereniging van eigenaren ziet toe op de instandhouding, het dagelijkse beheer en de financiële organisatie van het gebouw en de bijbehorende buitenruimte. Onder de door de vereniging van eigenaren te innen bijdragen zullen in ieder geval de volgende onderdelen vallen:
• Onderhoud van het onderheide parkeerterrein;
• Onderhoud en verzorging van de tuin;
• Schoonmaak van het gehele pand en de gemeenschappelijke ruimten;
• Kosten voor verzekering van het gebouw;
• Reservering voor toekomstig groot onderhoud en reservering korte termijn onderhoud.

De bijdragen zijn naar rato van het aantal m² per appartementsrecht verdeeld en zorgen voor een duurzaam en verzorgd geheel dat past bij de ambitieuze uitstraling van het project.

Procedure:
De verkoop van het kantoorpand verloopt volgens een gestructureerde procedure. Indien je tot aankoop wenst over te gaan, wordt een koop- en aannemingsovereenkomst afgesloten waarin zowel het aandeel in de grond als de realisatie van het kantoor wordt vastgelegd. De totale koopsom bestaat uit een koopsom voor het aandeel in de grond en tien bouwtermijnen. De koopsom voor de grond en de eventuele eerste bouwtermijn(en) worden voldaan bij het passeren van de akte van levering, die binnen enkele weken na ondertekening van de koop- en aannemingsovereenkomst wordt gepasseerd bij de projectnotaris, mr. W. K. Vonk te Schoonhoven. De resterende bouwtermijnen worden vervolgens in stappen verschuldigd naarmate de bouw vordert, op basis van in de overeenkomst vastgelegde bouwstadia. Het kantoorpand wordt daarnaast gesplitst in appartementsrechten, waarvoor een afzonderlijke splitsingsakte wordt opgesteld. Hiermee wordt de juridische structuur van het gebouw en de onderlinge verhouding tussen de eigenaren helder vastgelegd.

Afhankelijk van de grootte van het kantoor verkrijgt de koper 1 of 2 privé parkeerplaatsen. De overige aanwezige parkeerplaatsen blijven eigendom van de verkoper.

Van Egmond Makelaardij is tezamen met Businesskans.nl te Stolwijk door verkoper op exclusieve basis ingeschakeld voor de begeleiding van de verkoop van het in deze vrijblijvende verkoopbrochure vermelde object. Gegadigden of hun adviseurs, kunnen zich rechtstreeks met Van Egmond Makelaardij in verbinding stellen met betrekking tot de verkoop van het object.

De informatie en het beeldmateriaal in deze verkoopbrochure zijn uitsluitend bedoeld als algemene en globale informatie voor potentiële gegadigden. De inhoud mag niet worden beschouwd als een aanbod of als onderdeel van een mogelijke overeenkomst. Aan de informatie in deze brochure kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.

De verstrekte informatie is strikt persoonlijk en vertrouwelijk en mag niet zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Van Egmond Makelaardij en/of Businesskans.nl aan derden worden verstrekt. Alle activiteiten in het kader van de voorgenomen verkoop en koop vinden plaats onder voorbehoud van goedkeuring door verkoper.

Van Egmond Makelaardij BV. aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in deze verkoopbrochure, noch voor de gevolgen van het gebruik ervan of van aanvullende verstrekte informatie.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 205.000 vrij op naam (bouwrente van toepassing)
Servicekosten
Geen servicekosten bekend
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Kantoor
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwjaar
Momenteel in aanbouw

Oppervlakten

Oppervlakte
364 m² (in units vanaf 61 m²)
Perceel
1.655 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
3 bouwlagen
Voorzieningen
Airconditioning, inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling

Energie

Energielabel
A++++

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein
Bereikbaarheid
Bushalte op minder dan 500 m, metrohalte op 5000 m of meer, NS Intercitystation op 5000 m of meer, snelwegafrit op 5000 m of meer en Tramhalte op 5000 m of meer

Parkeergelegenheid

Parkeerplaatsen
1 niet-overdekte parkeerplaats