Groeneweg 63 5481 BT Schijndel

€ 995.000 k.k.

Omschrijving

ROYAAL WERKEN EN WONEN!
Bent u op zoek naar een plek waar wonen en werken gecombineerd kan worden? Dan is dit uw kans!
Nabij het levendige centrum van Schijndel staat dit prachtige pand, voorzien van lichte woonkamer, eetkamer en zitkamer, gesloten keuken, ruime badkamer, 4 slaapkamers (5e mogelijk), garage, riante tuin met overkapping en ruim kantoor.

KENMERKEN:
* Bouwjaar: 1956
* Perceeloppervlakte: 1335 m²
* Woonoppervlakte: 203 m²
* Inhoud: ca. 909 m³
* Voorzien van maar liefst 39 zonnepanelen
* Kantoor aan huis
* Gemeente monument

LIGGING:
Dit vrijstaande pand is gelegen op loopafstand van het gezellige centrum van Schijndel met diverse winkels en verschillende horecagelegenheden. Kenmerkend aan de woonomgeving is het groene karakter en de hoge kwaliteit bestaande uit voornamelijk vrijstaande woningen. In de nabijheid van de woning vindt u de nodige sociale voorzieningen zoals een basisschool, middelbare school, sportfaciliteiten, een bibliotheek en cultureel centrum ‘t Spectrum. De uitvalswegen richting ’s-Hertogenbosch en Eindhoven zijn eenvoudig te bereiken via de nabijgelegen Structuurweg.

HISTORIE & ONTWERP
In 1956 ontwierp de Bossche School architect P.J. Rooijakkers voor zichzelf dit vrijstaande pand. Het pand is van architectonisch belang omdat het een goed, en bijzonder mooi, voorbeeld is van Bossche School architectuur. Daarom is dit pand dan ook aangemerkt als gemeentelijk monument. Dit pand is tot circa 1992 bewoond geweest door de heer Rooijakkers en zijn familie en daarna door de huidige eigenaar gekocht.
Het woonhuis met kantoor heeft een U-vormige plattegrond. De vleugel aan de linkerzijde, het hoofdgebouw, telt 2 bouwlagen onder een plat dak. De rechtervleugel is in gebruik als kantoor. Aan de achterzijde dan de verbindende vleugel. De woning wordt aan alle zijden omgeven door een mooie siertuin.

KANTOOR:
De rechterzijde van het pand is een kantoor. Dit kantoor beschikt over 2 ruime kantoor-/spreekruimtes die voorzien zijn van grote raampartijen, vloerbedekking en een systeemplafond. Vanuit de grootste ruimte heeft u toegang tot de pantry en de kelder. In de lichte entree van het kantoor bevindt zich het toilet met fonteintje. De kantoorruimte is niet alleen uitstekend geschikt voor een bedrijf aan huis, maar u kunt hier ook heel gemakkelijk uw hobby uitvoeren.

WONING:
De woning beschikt over een zweer sfeervolle beneden verdieping. In de ruime entree bevindt zich de fraaie open houten trap naar de eerste verdieping. Wanneer u de woonkamer binnen gaat komt u in een ruime kamer met grote raampartij en dubbele openslaande deuren naar de tuin, sfeervolle open haard, stucwerk wanden en plafond en een fraaie houten vloer. Aan de zitkamer grenzend bevindt zich een multifunctionele ruimte. Ook bereikt u vanuit de woonkamer de eetkamer, deze is voorzien van inbouwkasten en een gashaard en dezelfde houten vloer als de woonkamer. Vanuit de eetkamer heeft u middels de grote openslaande deuren zicht op en toegang tot de tuin. Aangrenzend aan de eetkamer bevindt zich een open zitkamer voorzien van een stenen vloer met halfhoge kast. Als u vanuit de eetkamer verder de woning doorgaat komt u in de tweede multifunctionele ruimte. Deze is voorzien van een visgraat houten vloer, een loopdeur naar de tuin en toegang via het tussenportaal tot de keuken. In het tussenportaal bevinden zich de toiletruimte, voorzien van vrijhangend toilet en fonteintje, en heeft u toegang tot de zeer ruime kelder en de gesloten keuken. De keuken is voorzien van een RVS werkblad, houten kasten en diverse (inbouw)apparatuur onder andere een koelkast, 5-pits gaskooktoestel, afzuigkap en een vaatwasser.
Verder heeft u vanuit de keuken toegang tot de tuin en een ruime bijkeuken waarin zich de witgoedaansluitingen en meterkast bevinden. Via de open houten trap naar de eerste verdieping komt u op de ruime overloop. Deze is middels de vide verbonden met de entree van de woning en voorzien van vloerbedekking. Vanuit hier heeft u toegang tot 4 slaapkamers, de badkamer en een apart toilet. De hoofdslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning, deze is voorzien van vloerbedekking, stucwerk wanden en plafond, vaste kasten en airconditioning. Tevens beschikt deze over een eigen toegang tot de badkamer. De andere 3 slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloer, stucwerk wanden en plafond, inbouwkasten en enkele beglazing. In slaapkamer 3 en 4 is een wastafel aanwezig. Slaapkamer 2 is, indien gewenst, in 2 aparte kamers te verdelen waardoor u een 5e slaapkamer kunt creëren. De ruime badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche en wastafel. De wanden zijn volledig voorzien van mozaïek tegelwerk.

TUIN:
De rondom gelegen tuin is voorzien van diverse bomen en hoge struiken, die veel privacy geven en een ruime overkapping waardoor u heerlijk kunt genieten van de tuin met diverse terrassen. Verder is er een groot gazon, diverse beplanting en een zwembad waarnaast zich een ruim bijgebouw bevindt. Deze is ingericht als wellness ruimte met een sauna, 2 douches, relaxruimte en een extra toilet.
Zowel vanuit de tuin als de bijkeuken en vanaf de oprit heeft u toegang tot de garage, deze bevindt zich aan de zijde van de Dr. Ariensstraat.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 995.000 kosten koper
Oorspronkelijke vraagprijs
€ 1.095.000 kosten koper
Servicekosten
Geen servicekosten bekend
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Bouw

Hoofdfunctie
Kantoor
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1956

Oppervlakten

Oppervlakte
54 m²
Perceel
1.335 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
2 bouwlagen
Voorzieningen
Te openen ramen, toilet en verwarming

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
Winkelcentrum en in woonwijk

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Groeneweg 63

€ 995.000 k.k.