• Nieuw

Arnoud van Gelderweg 95-t 5361 CV Grave

€ 800 /mnd

Omschrijving

Te huur: deze representatieve en moderne bedrijfsruimte aan de Arnoud van Gelderweg 95t te Grave

Bent u op zoek naar een representatieve en functionele bedrijfsruimte? Dan bent u aan de Arnoud van Gelderweg aan het juiste adres!

Deze moderne bedrijfsunit biedt uitstekende mogelijkheden voor diverse bedrijfsactiviteiten. De unit is gelegen op het bedrijventerrein Wisseveld en Nieuwe Haven, op een zicht locatie met directe aansluiting op de N324. Dankzij deze strategische ligging is het object uitstekend bereikbaar voor zowel klanten als leveranciers. De bedrijfsunit is gebouwd in 2024 en verkeert in uitstekende staat. Dankzij de recente bouw beschikt de unit over moderne en duurzame voorzieningen, wat resulteert in een energiezuinige en onderhoudsarme bedrijfsruimte.

De unit heeft een totale vloeroppervlakte van circa 80 m², bestaande uit ca. 55 m² begane grond en ca.25 m² entresolvloer, en een vrije hoogte van ongeveer 4,92 meter. De toegang vindt plaats via een ruime sectionaaldeur met een breedte van circa 3,59 meter en een hoogte van circa 4,82 meter. Daarnaast is de unit voorzien van een separate loopdeur, wat het gebruiksgemak vergroot.

De bedrijfsruimte wordt startklaar opgeleverd. De unit is geschikt voor kleine tot middelgrote ondernemingen die op zoek zijn naar een praktische en flexibele bedrijfsruimte.

Locatie
Het object is gelegen op het bedrijventerrein Wisseveld en Nieuwe Haven, direct langs de N324. Deze locatie biedt uitstekende zichtbaarheid en bereikbaarheid. De nabijheid van belangrijke verkeersaders zorgt voor snelle verbindingen naar omliggende steden en regio’s, wat de unit zeer geschikt maakt voor logistieke, productiegerichte of dienstverlenende bedrijven.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 800 per maand
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2024

Oppervlakten

Oppervlakte
53 m²
Bedrijfshal oppervlak
53 m²
Vrije hoogte
4,9 m

Indeling

Voorzieningen
Overheaddeuren, krachtstroom en betonvloer

Energie

Energielabel
Niet verplicht

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein
Bereikbaarheid
Bushalte op minder dan 500 m, busknooppunt op minder dan 500 m, metrohalte op 5000 m of meer, metroknooppunt op 5000 m of meer, NS Intercitystation op 5000 m of meer, snelwegafrit op 5000 m of meer, Tramhalte op 5000 m of meer en tramknooppunt op 5000 m of meer

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Arnoud van Gelderweg 95-t

€ 800 /mnd