De Zwaan 18-B 8551 RK Woudsend

€ 225.000 k.k.

Omschrijving

De Zwaan 18 B Woudsend

Op een gunstige locatie in het havengebied van Watersportdorp Woudsend bieden wij deze functionele bedrijfshal van ca.160 m² te koop aan. De ruimte is o.a. voorzien van een betonvloer, kraanbaan, overheaddeur en krachtstroom.
Dankzij een separate loopdeur aan de is de hal goed toegankelijk.

Kenmerken:

* Totale gebruikers oppervlakte: ca.160 m²
* Perceel 505 m2

De hal is voorzien van o.a. : Kraanbaan; Overheaddeur; Krachtstroom; Parkeerruimte; Kantoor- Kantine;Toilet

Deze bedrijfsruimte is geschikt voor diverse doeleinden, zoals opslag, een werkplaats of kleinschalige productie. Gelegen in een goed bereikbaar havengebied, biedt deze locatie volop mogelijkheden voor ondernemers.

Interesse? Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging!

Woudsend
Het dorp Woudsend is een levendig en sfeervol dorp in het hart van Friesland, strategisch gelegen tussen het Heegermeer en het Slotermeer. Het dorp staat bekend om zijn rijke scheepvaartgeschiedenis, gezellige horeca en watersportfaciliteiten. Dankzij de gunstige ligging nabij de A6 en N354 is Woudsend goed bereikbaar, zowel over de weg als over het water. Met zijn centrale ligging in Friesland en sterke verbindingen met omliggende steden als Sneek en Lemmer, biedt Woudsend een uitstekende vestigingsplek voor bedrijven in de regio. Het havengebied waar deze bedrijfshal zich bevindt, vormt een dynamische omgeving met een mix van ambachtelijke bedrijven, watersport ondernemingen en opslagruimtes. Dit maakt het een aantrekkelijke locatie voor ondernemers die op zoek zijn naar een praktische en goed bereikbare bedrijfsruimte in een nautische setting.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 225.000 kosten koper
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwperiode
1991-2000

Oppervlakten

Oppervlakte
175 m² (in units vanaf 160 m²)
Bedrijfshal oppervlak
160 m²
Terrein oppervlak
505 m²
Kantoor oppervlak
15 m²
Perceel
505 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
1 bouwlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein en landelijk gebied
Bereikbaarheid
Snelwegafrit op 5000 m of meer

Parkeergelegenheid

Parkeerplaatsen
5 niet-overdekte parkeerplaatsen

Omgeving

Verspreide huizen Koufurderrige, Woudsend

Ontdek locaties in de buurt

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

De Zwaan 18-B

€ 225.000 k.k.