

Overzicht
10,0
1 beoordeling
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Diensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Welkom bij Van Nunen Makelaars. Wij helpen particulieren en ondernemers met verkoop, verhuur en taxaties van woningen en bedrijfspanden. We geloven in persoonlijk contact, eerlijk advies en korte lijnen.
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Beleggen, Herbestemmen, Horeca, Kantoren, Maatschappelijk vastgoed, Monument, Nieuwbouw, Winkels
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerMedewerkers
Mark van Nunen RM RTNVM Register Makelaar & Taxateur
Sanne van Nunen - Linders RM RTNVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 1 beoordeling in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een Funda gebruiker
•10,0
Mark is een hele sociale, vriendelijke, duidelijke, makelaar. De communicatie verloopt vanzelf. Makkelijk te bereiken, snelle antwoorden op vraagstukken. Korte lijntjes met andere partijen die je nodig kunt hebben tijdens verhuur/verkoop. Neemt 'rompslomp' uit handen. Duidelijke afspraken, ook netjes vastgelegd in documenten. Kortom: een makelaar die zijn vak verstaat, jou ontlast en samen met jou zoekt naar het beste resultaat!
Kantoorgegevens
5421 CP GEMERT
- Ma08:45 - 17:15
- Di08:45 - 17:15
- Wo08:45 - 17:15
- Do08:45 - 17:15
- Vr08:45 - 17:15
- ZaGesloten
- ZoGesloten

Sociale media