• Nieuw

De Mars 9 7742 PT Coevorden

Huurprijs op aanvraag

Omschrijving

Aan de Mars 9 in Coevorden bieden wij namens onze opdrachtgever een zeer moderne en hoogwaardige bedrijfsruimte te huur aan in een grootschalig multi-tenantcomplex. De beschikbare ruimtes zijn bekend als hal 4 en hal 5.

Het gebouw is gerealiseerd in 2022 en is daardoor voorzien van de moderne gebouweigenschappen voor industrie en eventueel logistiek.
De thans beschikbare bedrijfsruimte bedraagt circa 6.640 m² en voor het grootste gedeelte een vrije hoogte van maar liefst 15 meter. In bedrijfshal 4 is een verdiepingsvloer gerealiseerd met een hoogte van 10 meter. Daarnaast is de ruimte voorzien van in totaal 7 overheaddeuren.
Het gebouw ligt direct naast de railterminal van Coevorden en kan daarmee met recht als unieke locatie worden aangemerkt. Vanuit het te huren gebouw is eveneens een directe aansluiting op het spoornet gerealiseerd.
Het gehele dak is voorzien van zonnepanelen. Huurders kunnen desgewenst gebruik maken van de door de zonnepanelen opgewekte energie.

Locatie
Coevorden is een stad in het noorden van Nederland, in de provincie Drenthe. De stad is strategisch gelegen nabij de Duitse grens en diverse snelwegen.
De Mars 9 bevindt zich op het bedrijventerrein Europark in Coevorden. Dit bedrijventerrein ligt deels in de provincie Drenthe en deels in het Duitse district Grafschaft Bentheim. Europark kenmerkt zich door een uitstekende bereikbaarheid en is zowel over de weg, per spoor als over het water te bereiken.
Het object ligt vlakbij de in- en uitrit van de N382 en de N34, die direct aansluiten op de snelweg A37. Op dit bedrijventerrein zijn diverse bekende bedrijven gevestigd, zoals Kooiker Logistiek, Nijhof-Wassink en Unitech.

Beschikbaar metrage
Het totale complex bestaat uit een oude productielocatie met showroom en kantoorruimte. Voor de verhuur is momenteel ca. 6.640 m² bedrijfsruimte beschikbaar en is als volgt verdeeld:
Circa 3.455 m² hoge bedrijfsruimte (15 meter vrije hoogte);
Circa 1.635 m² verdiepingsvloer (10 meter vrije hoogte);
Circa 1.550 m² voormalig geconditioneerde opslagruimte.

Parkeren
Zeer ruime parkeervoorziening aanwezig op eigen terrein.

Energielabel
Het kantoorgedeelte van het complex is voorzien van Energielabel A.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
Huurprijs op aanvraag
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
Per direct beschikbaar

Bouw

Hoofdfunctie
Bedrijfshal
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022

Oppervlakten

Oppervlakte
6.640 m²
Bedrijfshal oppervlak
6.640 m²
Vrije hoogte
15 m

Indeling

Voorzieningen
Overheaddeuren

Energie

Energielabel
Niet verplicht

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

De Mars 9

Huurprijs op aanvraag