• New

Geveland 1 1713 GD Obdam

Description

Klaver Agrarisch Vastgoed biedt aan Geveland 1 te Obdam: een efficiënt glastuinbouwcomplex dat per 1 januari 2027 beschikbaar komt voor verhuur. Het object bestaat uit twee Venlokassen met een gezamenlijke kasoppervlakte van circa 27.400 m², aangevuld met een bedrijfsruimte van circa 750 m² en gelegen op een perceel van circa 4 hectare. Het complex is beschikbaar voor langdurige huur en biedt uitstekende mogelijkheden voor professionele glastuinbouwactiviteiten.

De twee kasdelen zijn gebouwd in 1995 en 2000 en beschikken over een degelijke gegalvaniseerde constructie met aluminium roeden en blank glas. Beide kassen zijn voorzien van diverse technische installaties, waaronder scherminstallaties, beregeningssproeiers, verwarmingsbuizen, condensgoten en een Priva-klimaatregeling. Daarnaast zijn twee betonnen gangpaden aanwezig, wat zorgt voor een efficiënte interne logistiek. Dankzij de aanwezige voorzieningen is het complex geschikt voor uiteenlopende glastuinbouwactiviteiten, zoals sierteelt, plantenopkweek, vermeerdering en andere agrarisch gerelateerde teelten.

De bedrijfsruimte is functioneel ingericht en ondersteunt de dagelijkse bedrijfsvoering. Hier bevinden zich onder meer een kantoor, kantine met pantry, sanitaire voorzieningen, technische ruimte, water- en fertigatieruimte en twee koelcellen, waarvan één operationeel is. Daarnaast beschikt het object over een zware elektriciteitsaansluiting met een gecontracteerd transportvermogen van 400 kVA, actieve watercirculatie en twee regenwaterbassins. De WKK-installatie is aanwezig maar momenteel buiten gebruik, evenals de ketelinstallatie.

Het glastuinbouwcomplex is gunstig gelegen aan Geveland 1 in Obdam en goed bereikbaar via de Geveland richting De Braken. De ligging in een agrarische omgeving, gecombineerd met de omvang van het complex en de aanwezige voorzieningen, maakt dit object aantrekkelijk voor ondernemers die op zoek zijn naar een ruime en functionele glastuinbouwlocatie voor de lange termijn. Het object is beschikbaar vanaf 1 januari 2027, de huurprijs is op aanvraag en de aanvaarding vindt plaats in overleg.

Download de brochure voor meer informatie of vraag deze bij ons aan. Tevens kunt u op onze site aanvullende informatie inzien (bestemmingsplan en kadastrale informatie)

Features

Transfer of ownership

Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Horticulture/market gardening farm (greenhouse farming)
Building type
Resale property
Barns
726 m²
Greenhouses
138.000 m² (year of construction 1995)
136.000 m² (year of construction 2000)

Surface areas

Total area
4 ha 0 a 0 ca
Field plots
4 ha 0 a 0 ca
Type of cultivation
Flowers, flower bulbs, trees, fruit, vegetables, plants and other
Drainage
Yes
Type of soil
Clay and sandy clay

Cadastral data

OBDAM E 1664
Cadastral map
Ownership situation
1 ha 15 a 25 ca (part of parcel)
OBDAM E 149
Ownership situation
2 ha 89 a 20 ca (whole parcel)

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Geveland 1