• New

De Roef 14-b 9206 AK Drachten

€ 69,000 k.k.

Description

Te koop tweetal nette en multifunctionele bedrijfsunits, gelegen op het bedrijventerrein De Haven te Drachten.
Deze nette bedrijfsunits maken onderdeel uit van een verzamelgebouw met daarin meerdere bedrijfsunits.

Wij bieden twee units te koop aan;
De Roef 14B en De Roef 14 C; Elke unit heeft ca. 50 m2 op de begane grondvloer, een overheaddeur van 3x3,50 een betonvloer en is voorzien van elektra en water.

Met een hoogte van ca. 4.90 is hier voldoende ruimte om te stapelen.
*De vraagprijs per unit € 69.000,= k.k.

De oppervlakte van beide ruimtes is ca. 50 m² B.V.O.

Ligging:
Het object is gelegen op bedrijventerrein De Haven aan een doorgaande weg met een directe verbinding tussen de A7 en de N31. Op industrieterrein De Haven, één van de grootste industrieterreinen in Noord Nederland,
zijn veel verschillende soorten bedrijven gevestigd. In Smallingerland is De Haven het enige terrein waar bedrijven in milieu categorie 5 terecht kunnen.
Daarnaast is het terrein bereikbaar via het water voor schepen tot en met klasse IV (voor klasse V schepen is provinciale ontheffing nodig). Deze schepen kunnen lossen aan de openbare loswal of aan één van de kades van de bedrijven.

Bestemming:
Bedrijfsactiviteiten, die vallen onder de categorieën 1, 2, 3.1, 3.2, 4.1, 4.2, 5.1 en 5.2.
Opleveringsniveau: Het object is zonder noemenswaardige aanpassingen in gebruik te nemen.
Bouwkundige gegevens: Het pand is gebouwd in 1980, deels geïsoleerd, opgebouwd uit een staalconstructie met damwandprofielplaten en een betonvloer.
De hoogte is ca. 4,90 meter.
Aanvaarding kan spoedig.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 69,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
1980

Surface areas

Area
50 m²
Industrial unit area
50 m²
Clearance
4.5 m
Plot size
51 m²

Layout

Facilities
Overhead doors and concrete floor

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 1000 m to 1500 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

De Roef 14-b

€ 69,000 k.k.