• New

Kerkstraat 74 7011 CP Gaanderen

€ 325,000 k.k.

Description

Te huur – Multifunctioneel object met gemengde bestemming in het centrum van Gaanderen

Kerkstraat 74 te Gaanderen

Op een zichtlocatie aan de Kerkstraat in het centrum van Gaanderen wordt dit veelzijdige commerciële object aangeboden. Het pand beschikt over een gemengde bestemming (Gemengd-2) en biedt daardoor diverse gebruiksmogelijkheden voor ondernemers, beleggers en gebruikers.

Met een geschatte gebruiksoppervlakte van circa 350 m², verdeeld over drie bouwlagen, en een perceeloppervlakte van circa 240 m², biedt het object volop ruimte voor uiteenlopende concepten.

Bestemming en gebruiksmogelijkheden

Volgens het bestemmingsplan Stedelijk Gebied – 2021 geldt de bestemming Gemengd-2 met de functieaanduiding ‘specifieke vorm van horeca-1’. Binnen deze bestemming zijn onder meer toegestaan:

Horeca in de vorm van een dagzaak, zoals een lunchroom, koffiebar of ijssalon;
Detailhandel (met uitzondering van een supermarkt);
Dienstverlening;
Bestaande woningen.

Deze combinatie van functies maakt het pand bijzonder geschikt voor ondernemers die wonen en werken willen combineren, maar biedt tevens interessante mogelijkheden voor beleggers en ontwikkelaars.

Kenmerken
Adres: Kerkstraat 74, Gaanderen
Bestemming: Gemengd-2
Functieaanduiding: specifieke vorm van horeca-1
Geschatte vloeroppervlakte: circa 350 m²
Drie bouwlagen
Perceeloppervlakte: circa 240 m²
Geschikt voor daghoreca, detailhandel, dienstverlening en wonen (conform bestemming)
Centrale ligging in Gaanderen
Bijzonderheden

Het object wordt aangeboden op basis van de huidige situatie. Geïnteresseerden wordt geadviseerd zelfstandig onderzoek te verrichten naar de bestemming, gebruiksmogelijkheden en benodigde vergunningen bij de gemeente.

Voor aanvullende informatie of het plannen van een bezichtiging kunt u contact opnemen met ons kantoor.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 325,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Retail outlet with showroom
Alternative use(s)
Commercial property
Building type
Resale property
Year of construction
1935

Surface areas

Area
350 m²
Plot size
240 m²

Layout

Living space
Present (built-in, 350 m²)

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Town center and in residential district

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Kerkstraat 74

€ 325,000 k.k.