De Droogmakerij 2

Heiloo
Van € 119.500 tot € 449.000 v.o.n.

Omschrijving

*** Businesscenter Boekelermeer te Heiloo ***

Ferno Vastgoed ontwikkelt 33 nieuw te bouwen bedrijfsunits en kantoorruimtes op bedrijvenpark
Boekelermeer te Heiloo. Het project zal worden gerealiseerd aan De Droogmakerij 2 te Heiloo. Het perceel ligt op de zicht locatie bij het binnenrijden van het bedrijvenpark vanuit Heiloo.

De bedrijfsunits hebben een oppervlakte van 121 tot 164 m² (b.v.o.) en zijn standaard voorzien van een betonnen verdiepingsvloer alsmede een elektrisch bedienbare overheaddeur. De bedrijfsunits hebben de beschikking over 1 tot 4 parkeerplaatsen.

De 25 bedrijfsruimtes hebben een luxe uitstraling en zijn bestemd voor bijvoorbeeld kleinschalige productie, of ondernemers met
behoefte aan opslag van hun voorraad en bedrijfsmiddelen. De begane grond wordt veelal gebruikt voor opslag of werkplaats. De verdieping wordt vaak ingericht als kantine of kantoor.

De 8 casco kantoorruimtes hebben een luxe uitstraling en zijn gelegen op de begane grond, eerste of tweede verdieping. Alle kantoorruimtes zijn bereikbaar middels een centrale hal welke voorzien is van een technische ruimte, trap en liftinstallatie. De kantoorruimtes op de 2e verdieping hebben tevens een dakterras. De kantoorruimtes hebben beschikking over 1 tot 3 parkeerplaatsen.

De kantoorruimtes hebben op basis van de omgevingsvergunning de bestemming kantoor.
Voor de entree is er een gezamenlijke ingang, met een lift.

LET OP: ZOWEL DE BEDRIJFSUNITS ALS DE KANTOORRUIMTES WORDEN CASCO OPGELEVERD!

Kenmerken
Zichtlocatie aan de rand van het bedrijventerrein
25 Bedrijfsunits van 121 tot 286 m² (b.v.o.)
8 kantoren van 38 tot 136 m² (b.v.o.)
Koopsommen bedrijfsunits vanaf € 222.500,- ( v.o.n. / excl. btw)
Koopsommen kantoren vanaf € 119.500,- ( v.o.n. / excl. btw)
Duurzaam en onderhoudsarm
Goede aansluitingen richting Amsterdam en Den Helder
Vloerbelasting: 1.000 kg/m² (begane grond)
500 kg/m² (verdieping)
Mogelijkheid om units samen te voegen
Zeer goede isolatie

Omgeving

Het bedrijventerrein in Alkmaar en Heiloo is groen en ruim opgezet. Hoogwaardige panden, wandelpaden en veel
natuurlijk groen maken het een uitstekende locatie om te ondernemen, werken en verblijven.
Het gebied straalt ambitie, kwaliteit en duurzaamheid uit. Kortom, de Boekelermeer heeft genoeg te bieden.
Het bedrijventerrein ligt aan de A9 en Noord Hollands Kanaal. Binnen 30 minuten zijn Amsterdam/Schiphol en zeehavens IJmuiden en Den Helder te bereiken. Er is een parkmanagement met camerabeveiliging aanwezig
om uw veiligheid te waarborgen.

360° foto's en video

Planning

Start verkoop december 2024

Aanbod

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Van € 119.500 tot € 449.000 v.o.n.