• New

Oosterveldsingel 7558 PJ Hengelo (OV)

€ 110,000 /yr

Description

Objectomschrijving:
Nieuw hoogwaardig bedrijfsgebouw op toplocatie aan de A1 in Hengelo!

Op één van de beste locaties van Twente wordt dit hoogwaardige nieuwbouwbedrijfspand gerealiseerd. De combinatie van een representatieve kantooromgeving, een moderne bedrijfsruimte en een uitstekende bereikbaarheid maakt dit object uitermate geschikt voor ondernemers die op zoek zijn naar kwaliteit, uitstraling en functionaliteit.

Het bedrijfspand heeft een totale oppervlakte van circa 1.080 m² en is ontworpen met oog voor comfort, duurzaamheid en efficiënt gebruik. Dankzij de grote raampartijen geniet zowel de kantoorruimte als de entree van veel natuurlijk daglicht, wat zorgt voor een prettige en professionele werkomgeving. De hoogwaardige isolatie draagt bovendien bij aan een energiezuinig gebouw met lage exploitatielasten.

De bedrijfsruimte op de begane grond omvat circa 780 m², beschikt over een vrije hoogte van circa 11 meter en is voorzien van twee loading docks aan de voorzijde, een elektrisch bedienbare overheaddeur aan de achterzijde, verlichting en de benodigde elektrische voorzieningen. Hierdoor is het pand uitstekend geschikt voor logistieke activiteiten, opslag, productie of assemblage.

Op de eerste verdieping bevindt zich circa 200 m² representatieve kantoorruimte, ingericht met kantoorvertrekken, spreekruimte, pantry en separate dames- en herentoiletten. De kantoorruimte is compleet afgewerkt met airconditioning, verwarming, systeemplafonds met LED-verlichting en vloer- en wandafwerking. Indien gewenst kan het kantoor worden uitgebreid met circa 250 m², waardoor een totale kantooroppervlakte van circa 450 m² ontstaat.

Daarnaast beschikt het pand over een entresol van circa 100 m² en zijn er 10 eigen parkeerplaatsen op het terrein aanwezig.

De locatie is uitstekend bereikbaar. Het object ligt direct nabij de op- en afrit Hengelo-Noord van de A1, waardoor zowel de Randstad als Noord- en Oost-Nederland en Duitsland snel bereikbaar zijn. De omgeving kenmerkt zich door gerenommeerde bedrijven zoals TMI Group, Hardick, Assink & Schipholt, Mennens Hengelo en Alpha Europe, wat bijdraagt aan een representatieve en professionele bedrijfsomgeving.

Indeling

Begane grond

- Representatieve entree
- Bedrijfsruimte van circa 780 m²
- Twee loading docks
- Elektrisch bedienbare overheaddeur
- Vrije hoogte circa 11 meter
- Entresol van circa 100 m²

Eerste verdieping

- Circa 200 m² kantoorruimte
- Uitbreidbaar tot circa 450 m²
- Diverse kantoorvertrekken
- Spreekruimte
- Pantry
- Dames- en herentoiletten

Oppervlakten
Bedrijfsruimte: ca. 780 m²
Kantoorruimte: ca. 200 m² (uitbreidbaar met ca. 250 m²)
Entresol: ca. 100 m²

Totaal: ca. 1.080 m²

Parkeerplaatsen: 10

Bestemming
Volgens het geldende bestemmingsplan is het object bestemd als Bedrijventerrein tot en met milieucategorie 3.2.

Huurprijs
€ 110.000,- per jaar exclusief BTW

Servicekosten
Nader overeen te komen.

Huurvoorwaarden
Aanvaarding: in overleg
Huurtermijn: in overleg
Verlenging: in overleg
Jaarlijkse indexering conform CPI (alle huishoudens)
Bankgarantie/waarborgsom: drie maanden huur vermeerderd met BTW

Bent u op zoek naar een representatief en duurzaam bedrijfspand op een uitstekende locatie met optimale logistieke mogelijkheden? Dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging om de mogelijkheden van dit bijzondere object te ervaren.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 110,000 per year
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2026

Surface areas

Area
1,080 m²
Industrial unit area
880 m²
Office area
200 m²
Clearance
11 m
Plot size
2,000 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, loading bays, overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, heater, toilet, pantry, built-in fittings and windows can be opened

Energy

Energy label
A++

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, bus junction in 1000 m to 1500 m, subway station in 5000 m or more, subway junction in 5000 m or more, Dutch Railways Intercity station in 1000 m to 1500 m, motorway exit in 500 m to 1000 m, Tram stop in 5000 m or more and tram junction in 5000 m or more

Parking

Parking spaces
10 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Oosterveldsingel

€ 110,000 /yr