Boodtlaan 5 1796 BD De Koog

Prijs op aanvraag

Omschrijving

*Prijs op aanvraag*

Gevestigd op loopafstand van het Noordzeestrand en het levendige dorpscentrum van badplaats De Koog bevindt zich ‘’Hotel Zeerust’’ op een perceel eigen grond van 1.145 m2. Met 24 keurige en sfeervolle ingerichte hotelkamers, een ruime ontbijtzaal en een gezellige lounge biedt dit hotel een fantastische kans voor wie wil investeren in de Texelse gastvrijheidssector.

Texel is het grootste Waddeneiland en ontvangt jaarlijks honderdduizenden toeristen. De combinatie van natuur, rust, ruimte én uitstekende voorzieningen maakt het eiland aantrekkelijk voor zowel recreanten als investeerders. Hotel Zeerust heeft een uitstekende reputatie opgebouwd en scoort hoog op diverse boekingsplatformen.

Het hotel bestaat uit een begane grond, eerste verdieping, tweede verdieping en een zolder. Op de begane grond is een ontvangstruimte/receptie, ontbijtzaal, keuken en een kantoor. Aan de achterzijde is een berging/magazijn, evenals de opstelling van de cv-ketels (cascadesysteem).

De hotelkamers zijn verdeeld over drie bouwlagen en er is een lift aanwezig in het gebouw. De twee zolders zijn ingericht als bergzolder en via een vlizotrap te bereiken.

In 2010 is het hotel grondig verbouwd en heeft het een moderne en eigentijdse uitstraling gekregen. Op het dak van het hotel liggen 18 zonnepanelen. Naast en tegenover het hotel is parkeergelegenheid voor de auto’s.

Het verkrijgen van inzicht in de cijfers van de bedrijfsvoering zal uitsluitend geschieden na het tekenen van een geheimhoudingsverklaring.

Heeft u interesse in dit schitterende hotel gelegen op een toplocatie in het dorp De Koog? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. De oplevering zal in overleg geschieden.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
Prijs op aanvraag
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Overname

Personeel
Nee

Bouw

Hoofdfunctie
Horeca
Soort horeca
Hotel (café-restaurant)
Mogelijke functie(s)
Bedrijfsruimte
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1926

Oppervlakten

Oppervlakte
1.154 m²
Verkoopvloeroppervlakte
958 m²
Perceel
1.145 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
3 bouwlagen
Gelegen op
Begane grond

Energie

Energielabel
C

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Boodtlaan 5

Prijs op aanvraag