• New

Dayer 2 3131 CB Vlaardingen

€ 649,500 k.k.

Description

BETREFT
Unieke kans: Te koop ca. 147 m2 horeca ruimte met nachtvergunning gelegen op de begane grond, eerste en tweede verdieping van dit karakteristieke pand in het centrum van Vlaardingen aan de Dayer 2.

De Dayer ligt in het verlengde van de Westhavenplaats en maakt onderdeel uit van het uitgaanscentrum van Vlaardingen. Een mooie plek gelegen direct naast Domino's Pizza met mogelijkheden voor een terras met uitzicht op de haven. Gezien de ligging in het centrum, de optie om gebruik te maken van de verlengde openingstijden zijn meerdere HORECA concepten denkbaar. De locatie wordt momenteel geëxploiteerd als Grillroom. Door de unieke ligging van deze horeca locatie uitkijkt op het water, is de locatie ook uitermate geschikt als bijvoorbeeld eetcafe, brasserie of lunchroom.

LIGGING EN BEREIKBAARHEID
De locatie ligt midden in het uitgaanscentrum van Vlaardingen. De omgeving biedt voldoende (betaalde) parkeermogelijkheden.

Auto
Binnen enkele minuten is de oprit van de A20 (Hoek van Holland-Utrecht) te bereiken die op haar beurt weer op slechts enkele kilometers afstand verbonden is met de A13 (Rotterdam-Den Haag), de A4 (Rotterdam-Amsterdam) en sinds kort ook met de Blankenburg verbinding die Zuid Hollandse eilanden en Zeeland makkelijk bereikbaar maakt.

Openbaar vervoer
Voor bezoekers die met het openbaar vervoer reizen zijn er in de nabije omgeving op loopafstand trein- en bushaltes te vinden.

OPPERVLAKTE
Ca. 147 m2 horeca ruimte gelegend op eigen grond.

WIJZE VAN OPLEVERING
In huidige staat.

OBJECTGEGEVENS
Het object is gebouwd omstreeks 1900.

VERKOOPPRIJS
De vraagprijs bedraagt € 649.500 kosten koper.

BESCHIKBAARHEID
In overleg beschikbaar.

BESTEMMING
HORECA (WONEN/ BIJEENKOMST)

VOORBEHOUD
De voorgenomen verkoop van dit object is te allen tijde onderworpen aan de definitieve goedkeuring van de verkopende partij.

DUE DILIGENCE
Tijdens de due diligence fase van het verkooptraject kunnen kandidaat-koper(s) worden verzocht om een integriteits- en/of solvabiliteitsverklaring te ondertekenen.

OPLEVERING
Het object zal worden verkocht en geleverd ‘as-is, where is’, dat wil zeggen in de staat ten tijde van de levering met alle aan het object verbonden rechten en plichten, alsmede eventuele zichtbare en onzichtbare gebreken en zonder garantie van enig soort, waaronder die met betrekking tot technische, bouwkundige, juridische, fiscale, milieukundige, huur- en commerciële aspecten van het verkochte.

AANVAARDING
In overleg.

KADASTRALE GEGEVENS
Gemeente: Vlaardingen 00-M-306

BANKGARANTIE
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken na de wilsovereenkomst bij de desbetreffende notaris te deponeren.

OVERDRACHTSBELASTING
Over de koopsom is overdrachtsbelasting door koper verschuldigd.

OMZETBELASTING
Over de koopsom is geen omzetbelasting verschuldigd.

NOTARIS
Door koper nader aan te wijzen.

ONDERZOEKSPLICHT VAN DE KOPER
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatie vestrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 649,500 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Transfer of ownership

Staff
No

Construction

Main use
Catering establishment
Type of catering establishment
Cafetaria
Building type
Resale property
Year of construction
1900

Surface areas

Area
147 m²
Sales floor area
140 m²
Plot size
147 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Town center and on navigable waterway
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in 500 m to 1000 m, subway station in 5000 m or more, subway junction in 5000 m or more, Dutch Railways Intercity station in 1000 m to 1500 m, motorway exit in 2000 m to 3000 m, Tram stop in 5000 m or more and tram junction in 5000 m or more
Local facilities
Bank in less than 500 m, recreation in less than 500 m, restaurant in less than 500 m and retail outlet in less than 500 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Dayer 2

€ 649,500 k.k.